See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przygotowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem niezbędnych decyzji administracyjnych dla inwestycji na terenie Zarządu Zlewni w Gorzowie Wielkopolskim
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem niezbędnych decyzji administracyjnych na terenie Zarządu Zlewni w Gorzowie Wlkp. Zamówienie zostało podzielone na 8 części, gdzie każda część stanowi oddzielny przedmiot zamówienia: Część 1: Odbudowa jazu piętrzącego na Kanale Kamienieckim w km 3+070, Część 2: Budowa jazu na kanale Racza Struga, Część 3: Budowa zastawki na Strumieniu Kościółek w km 5+060, Część 4: Zwiększenie zdolności retencyjnej rzeki Szarki poprzez rozbiórkę i budowę nowych jazów, Część 5: Poprawa zdolności retencyjnej rzeki Czarna Woda poprzez odbudowę urządzeń wodnych korekcji progowej Część 6: Zwiększenie zdolności retencyjnej zlewni Kanału Krępińskiego poprzez odbudowę budowli piętrzących , Część 7: Rozbiórka istniejącego oraz budowa nowego jazu na rzece Męcinka (Struga Lubikowska) w km 12+525, Część 8: Odbudowa jazu piętrzącego na rzece Osiecznica (Oszczynica) w km 18+740. Szczegóły w treści SWZ.
Interne Kennung: PO.ROZ.2810.59.2022
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Budowa zastawki na Strumieniu Kościółek w km 5+060
Beschreibung: Część 3: Budowa zastawki na Strumieniu Kościółek w km 5+060 1.Cel wykonania zamówienia Celem opracowania dokumentacji jest przedstawienie szczegółowych rozwiązań technicznych oraz sposób wykonania robót budowlanych dla zadania pn. „Budowa zastawki na Strumieniu Kościółek w km 5+060” 2. Informacje o obiekcie Zamówienie przewiduje budowę nowej zastawki. 3 Przedmiot zamówienia. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie dokumentacji wraz z uzyskaniem niezbędnych decyzji administracyjnych. Przewiduje się, że przedmiotowa dokumentacja projektowa powinna obejmować / zawierać: a)Mapę sytuacyjno-wysokościową do celów projektowych b) Inwentaryzację obiektów wraz z dokumentacją fotograficzną c) Projekt prac budowlanych d) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych. e) Informacje dotyczącą bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (BIOZ) f) Przedmiar robót g) Kosztorys inwestorski Dokumentacja w wersji elektronicznej
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau