2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce a dostavba sportovní haly na Turnově 2: Výběr technického dozoru stavebníka a koordinátora BOZP, opakovaná
Beschreibung: Stavba Rekonstrukce a dostavba sportovní haly v Turnově zahrnuje změnu již dokončené stavby sportovní haly. Stávající hala již nevyhovuje požadavkům na sportovní vyžití a proto je naplánovaná její kompletní rekonstrukce a dostavba. Je navržena nová sportovní hala na místo stávající, která by měla umožňovat provozování široké škály sportů, včetně basketbalu, házené, badmintonu a tenisu. Nové rozšíření se bude týkat i vybudování nového horolezeckého centra a boulderingové haly. Kompletní rekonstrukce přinese možnost pořádání závodů na republikové úrovni, včetně stravovacího zázemí a nových parkovacích ploch. Souhrnná technická zpráva je přílohou č. 1 této zadávací dokumentace. Předpokládaná hodnota stavebních prací je 200 mil. Kč bez DPH. Předmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění činnosti TDS a BOZP stavby Rekonstrukce a dostavba sportovní haly v Turnově, a to v oblastech: a) Technický dozor stavebníka v rozsahu dohledu stavby autorizovanými osobami pro obor pozemní stavby, statika a dynamika staveb, technika prostředí staveb (vytápění a vzduchotechnika, elektrotechnická zařízení); b) Cenový dozor – zejména při řešení změnové agendy (změnové listy pro vícepráce, méněpráce); c) Odborné poradenství - pro posouzení změn (víceprací a méněprací) z hlediska jejich zatřídění dle § 222 ZZVZ; d) Spolupráce na Koordinaci činností se specializovaným dodavatelem boulderingových profilů a Městskou teplárenskou Turnov při realizaci parovodu v prostoru stavby; e) Činnost koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Předmět plnění je vymezen v závazném návrhu příkazní smlouvy. Zadavatel upozorňuje dodavatele na skutečnost, že zadávací dokumentace je souhrnem požadavků zadavatele, a nikoliv konečným souhrnem veškerých požadavků vyplývajících z obecně známých platných a odborných norem. Dodavatel se tak musí při zpracování své nabídky vždy řídit nejen požadavky obsaženými v zadávací dokumentaci, ale též ustanoveními příslušných obecně závazných norem.
Interne Kennung: MST003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71315400 Gebäudeinspektion, 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit, 71244000 Kalkulation und Überwachung der Kosten, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71317210 Beratung im Bereich Gesundheit und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001