2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering Uitruklaarzen en veiligheidsschoenen
Beschreibung: Veiligheidsregio Zaanstreek-Waterland (VrZW) start een Europese openbare aanbesteding voor de levering van uitruklaarzen en veiligheidsschoenen. Deze opdracht betreft het op afroep en naar behoefte leveren van uitruklaarzen van één merk en veiligheidsschoenen van één merk, ten behoeve van de medewerkers van VrZW. Daarnaast maakt het aanbieden van een pas- en aanmeetservice onderdeel uit van de opdracht. Deze service wordt ingezet op verzoek van de Opdrachtgever, specifiek voor medewerkers die binnen het standaardassortiment problemen ondervinden bij het passen of aanmeten van uitruklaarzen en/of veiligheidsschoenen. De totaal geraamde waarde van de Opdracht over de initiële looptijd van 4 jaar bedraagt circa € 362.425 exclusief btw. Indien de optie tot verlenging met drie jaar wordt benut, kan de totale waarde van de raamovereenkomst oplopen tot maximaal € 612.000 exclusief btw.
Interne Kennung: Z/25/026571
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De opdracht omvat het op afroep en na behoefte leveren van één merk uitruklaarzen en één merk veiligheidsschoenen en het op verzoek van de Opdrachtgever aanbieden van een pas- en aanmeetservice ten behoeve van medewerkers die binnen het standaard assortiment moeilijkheden ondervinden bij het passen en/of aanmeten van uitruklaarzen en/of veiligheidsschoenen.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18830000 Sicherheitsschuhe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35800000 Persönliche Ausrüstung und Hilfsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Leveren uitruklaarzen en veiligheidsschoenen
Beschreibung: De Aanbestedende dienst is voornemens een Overeenkomst aan te gaan met één Opdrachtnemer en zoekt een partij die gedurende de looptijd, op afroep en naar behoefte, één merk uitruklaarzen en één merk veiligheidsschoenen kan leveren. Daarnaast dient de Opdrachtnemer op verzoek van de Opdrachtgever een pas- en aanmeetservice aan te bieden voor medewerkers die binnen het standaard assortiment moeilijkheden ondervinden bij het passen en/of aanmeten van uitruklaarzen en/of veiligheidsschoenen. De totale geraamde waarde van de opdracht over de initiële looptijd van vier jaar bedraagt circa €362.425 exclusief BTW. Indien de optie tot verlenging met drie jaar wordt benut, kan de totale waarde van de raamovereenkomst oplopen tot circa €612.000 exclusief BTW.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van 4 jaar en kan maximaal 3 keer met 1 jaar worden verlengd, tot een totale looptijd van maximaal 7 jaar.