2. Verfahren
Verfahren
Titel: ŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE PUBLICZNEGO TRANSPORTU ZBIOROWEGO - OBSZAR GMINY MARKOWA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest regularny przewóz osób w publicznym transporcie zbiorowym o charakterze użyteczności publicznej na terenie powiatu łańcuckiego - obszar gminy Markowa, na następujących liniach: 21 Tarnawka - Husów - Łańcut 22 Łańcut - Wysoka - Husów 23 Wola Mała - Łańcut - Wysoka - Markowa
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001