729256-2025 - Ergebnis
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZaprojektowanie, stworzenie, wdrożenie, świadczenie serwisu gwarancyjnego i nadzór nad działaniem oraz utrzymanie systemu do zarządzania badaniami klinicznymi w Centrum Wsparcia Badań Klinicznych w 1. Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką SPZOZ w Lublinie w ramach Działania 4.2. Rozwój sieci Centrów Wsparcia Badań Klinicznych z Rządowego Planu Rozwoju Sektora Biomedycznego na lata 2022-2031.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, stworzenie, wdrożenie, świadczenie serwisu gwarancyjnego i nadzór nad działaniem oraz utrzymanie systemu do zarządzania badaniami klinicznymi w Centrum Wsparcia Badań Klinicznych w 1. Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką SPZOZ w Lublinie w ramach Działania 4.2. Rozwój sieci Centrów Wsparcia Badań Klinicznych z Rządowego Planu Rozwoju Sektora Biomedycznego na lata 2022-2031, finansowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności zgodnie z ofertą cenową i szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia wyspecyfikowanym w Załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung595754-2025
Interne KennungDZP/PN/KPO/59/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 48814400 Klinisches Informationssystem
5. Los
LosLOT-0001
TitelZaprojektowanie, stworzenie, wdrożenie, świadczenie serwisu gwarancyjnego i nadzór nad działaniem oraz utrzymanie systemu do zarządzania badaniami klinicznymi w Centrum Wsparcia Badań Klinicznych w 1. Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką SPZOZ w Lublinie w ramach Działania 4.2. Rozwój sieci Centrów Wsparcia Badań Klinicznych z Rządowego Planu Rozwoju Sektora Biomedycznego na lata 2022-2031,
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 1