2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém pro reklamní předměty
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky reklamních předmětů pro zadavatele a splnění dalších s tím souvisejících závazků. DNS je rozdělen na tři kategorie, které se liší předmětem plnění dílčích veřejných zakázek, které zadavatel plánuje v DNS zadávat.
Vorherige Bekanntmachung: 641563-2023
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodávky textilu – designová kolekce 2025
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky budou dodávky reklamních textilií pro zadavatele a to průběžně po dobu trvání smlouvy. Podrobně je předmět této veřejné zakázky vymezen ve Výzvě k podání nabídek a souvisejících dokumentech.
Interne Kennung: MU-ZAK/228017/2025/2852849/RMU
Haupteinstufung (cpv): 39560000 Diverse Textilwaren