See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het preventief en curatief technisch onderhoud van gemeentelijke gebouwen en installaties
Beschreibung: Het lokaal bestuur Wijnegem beschikt over een divers gebouwenpatrimonium met uiteenlopende technische installaties (HVAC, sanitair, elektrische installaties, liften, branddetectie, enz.). Om de continuïteit, veiligheid en efficiëntie van deze infrastructuur te waarborgen, wordt het preventief en curatief technisch onderhoud uitbesteed aan een externe professionele dienstverlener. De gekozen opdrachtnemer staat in voor het periodiek onderhoud, de opvolging van technische keuringen (zie ook hoofdstuk 3.7.1.3.), het snel verhelpen van defecten en het uitvoeren van herstellingen. Door deze dienstverlening uit te besteden, wil het bestuur de technische betrouwbaarheid van zijn gebouwen verhogen, de reactietijden verkorten en de interne opvolging vereenvoudigen. De samenwerking moet leiden tot een duurzame onderhoudsaanpak met aandacht voor energie-efficiëntie, veiligheid, en een kosteneffectieve werking van de gemeentelijke infrastructuur.
Interne Kennung: PPP074-639/6016/WGM/2025/122
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: WGM/2025/122_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste, 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden, 50324200 Vorbeugende Wartung, 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden