See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na prostředky ICT v resortu Ministerstva financí
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude pořízení: a) osobních počítačů; přenosných počítačů, počítačových monitorů a konzolí, tabletů, skenerů; součástí, příslušenství a doplňků pro počítače, b) serverů, c) napájecích lišt, rackerů (racků, rozvaděčů pro servery), rackových skříní a dalšího obdobného vybavení technologických místností, d) telekomunikačních zařízení a infrastruktury, síťových zařízení a komponent, e) archivovacích a čtecích zařízení a počítačových paměťových jednotek; diskových polí a f) speciálních nepřerušitelných zdrojů energie (označovaných jako zdroje UPS – Uninterruptible Power Supplies) a pohotovostních zdrojů energie (zejména diesel agregátů), g) klimatizace (chlazení) zejména pro zařízení dle písm. b) až f), h) dalšího hardware spadajícího pod uvedené CPV kódy. Společně s plněním dle předchozího odstavce lze také pořídit: a) operační systém a další software, který je obvyklé dodávat společně s hardwarem, b) implementaci programového vybavení a c) údržbu a opravy programového vybavení a výpočetní podpory, d) instalace a montáž pořizovaného plnění a e) zajištění ekologické likvidace nahrazované technologie.
Vorherige Bekanntmachung: 653252-2025
Interne Kennung: MF-3849/2018/6602
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 30233132 Festplattenlaufwerke, 30213200 Tablettcomputer, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen, 38520000 Scanner, 30213000 Personalcomputer, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 30233100 Computerspeichereinheiten, 30233140 Direktzugriffspeicher, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 30213100 Tragbare Computer, 30233150 Laufwerke für optische Speicherplatten, 30234000 Speichermedien, 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung, 31682500 Notstromausstattung, 31682530 Notstromversorgungsaggregate, 32400000 Netzwerke, 32420000 Netzausrüstung, 32422000 Netzkomponenten, 32500000 Fernmeldebedarf, 42512000 Klimaanlagen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72610000 Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Výzva 10-2025
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je nákup výpočetní techniky, konkrétně 40 ks notebooků, 30 ks stolních PC, 10 ks Monitorů I, 20 ks Monitorů II a 30 kusů dokovacích stanic dle specifikace uvedené v Příloze č. 2 Výzvy – Technická specifikace předmětu Veřejné zakázky.
Interne Kennung: Č.j. : MF-57389/2025/66
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30231310 Flachbildschirme, 30237000 Teile und Zubehör für Computer
Los: LOT-0007
Titel: Výzva 22-2025
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je nákup výpočetní techniky, konkrétně 27 ks notebooků a 27 kusů dokovacích stanic, 27 kusů brašen a 27 kusů příslušenství dle specifikace uvedené v Příloze č. 2 Výzvy – Technická specifikace předmětu Veřejné zakázky.
Interne Kennung: Č.J. : MF-51745/2025/66
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen
Los: LOT-0003
Titel: Výzva 19-2025
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je dodávka výpočetní techniky, konkrétně 20 ks notebooků, 20 ks dokovacích stanic, 20 ks příslušenství a 20 ks brašen, a to dle specifikace uvedené v Příloze č. 2 Výzvy k podání nabídek.
Interne Kennung: Č.j. : MF-43028/2025/6602
Los: LOT-0001
Titel: Výzva 20-2025
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je nákup výpočetní techniky, konkrétně pořízení 6 kusů serverů dle specifikace uvedené v Příloze č. 2 Výzvy – Technická specifikace předmětu Veřejné zakázky. Součástí dodávky serverů jsou i následující doprovodné služby: zajištění implementace a integrace serverů do stávajícího prostředí zadavatele, zajištění poskytování servisní podpory na dodané servery a poskytnutí služby dodatečných změn v oblasti kybernetické bezpečnosti po dobu 60 měsíců.
Interne Kennung: Č.j.: MF-40534/2025/66
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
Los: LOT-0009
Titel: Výzva 24-2025
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je dodávka výpočetní techniky, konkrétně, je poptáváno 130 kusů Notebooku M, 130 kusů Dokovacích stanic, a 130 kusů Brašen, a to dle specifikace, která je uvedena v příloze č. 2 Výzvy k podání nabídek. Pověřující zadavatel si vyhrazuje právo uzavřít s vybraným dodavatelem smlouvu na vyšší počet sestav, a to v závislosti na možnostech dodavatele, dostupných finančních prostředcích a obdobných výstupech z výzev DNS ICT 25-2025 a 26-2025. Maximální počet sestav, na které Pověřující zadavatel v této výzvě uzavře smlouvu, činí 200 sestav.
Interne Kennung: Č.j. : MF-57880/2025/66
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237000 Teile und Zubehör für Computer
Los: LOT-0006
Titel: Výzva 23-2025
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je dodávka výpočetní techniky, konkrétně 30 kusů stolních počítačů a 30 kusů příslušenství, a to dle specifikace, která je uvedena v příloze č. 2 Výzvy k podání nabídek.
Interne Kennung: Č.j.: MF-52548/2025/6602
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237460 Computertastaturen, 30237410 Computermäuse, 30237000 Teile und Zubehör für Computer
Los: LOT-0010
Titel: Výzva 25-2025
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je dodávka výpočetní techniky, konkrétně, je poptáváno 100 kusů Notebooku L, 100 kusů Dokovacích stanic, a 100 kusů Brašen, a to dle specifikace, která je uvedena v příloze č. 2 Výzvy k podání nabídek. Pověřující zadavatel si vyhrazuje právo uzavřít s vybraným dodavatelem smlouvu na vyšší počet sestav, a to v závislosti na možnostech dodavatele, dostupných finančních prostředcích a obdobných výstupech z výzev DNS ICT 24-2025 a 26-2025. Maximální počet sestav, na které Pověřující zadavatel v této výzvě uzavře smlouvu, činí 190 sestav.
Interne Kennung: Č.j.: MF-57880/2025/66
Los: LOT-0002
Titel: Výzva 18-2025
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je dodávka výpočetní techniky, konkrétně 55 ks počítačů s příslušenstvím. Jednotlivé položky předmětu Veřejné zakázky včetně jejich technických podmínek jsou podrobně specifikovány v Příloze č. 2 Výzvy - Technická specifikace předmětu Veřejné zakázky.
Interne Kennung: Č.j. : MF-40558/2025/6602
Los: LOT-0004
Titel: Výzva 5-2025
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je dodávka výpočetní techniky, konkrétně 209 kusů počítačů, 9 kusů monitorů a 209 kusů příslušenství, a to dle specifikace, která je uvedena v příloze č. 2 Výzvy k podání nabídek.
Interne Kennung: Č.j. : MF-46953/2025/66
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231310 Flachbildschirme, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen
Los: LOT-0011
Titel: Výzva 26-2025
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je dodávka výpočetní techniky, konkrétně 50 kusů Počítačů I, a to dle specifikace, která je uvedena v příloze č. 2 Výzvy k podání nabídek. Pověřující zadavatel si vyhrazuje právo uzavřít s vybraným dodavatelem smlouvu na vyšší počet PC, a to v závislosti na možnostech dodavatele, dostupných finančních prostředcích a obdobných výstupech z výzev DNS ICT 24-2025 a 25-2025. Maximální počet PC, na které Pověřující zadavatel v této výzvě uzavře smlouvu, činí 120 PC.
Interne Kennung: MF-57880/2025/66
Los: LOT-0005
Titel: Výzva 7-2025
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je dodávka výpočetní techniky, konkrétně 50 kusů notebooků, 50 kusů dokovacích stanic a 50 kusů brašen, a to dle specifikace, která je uvedena v příloze č. 2 Výzvy k podání nabídek.
Interne Kennung: Č.j. : MF-47492/2025/66