2. Verfahren
Verfahren
Titel: dowóz uczniów z niepełnosprawnością do specjalistycznych placówek oświatowych w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w zakresie dowożenia dzieci z niepełnosprawnością zamieszkałych na terenie Gminy Czerwonak do specjalistycznych placówek oświatowych w Poznaniu i w innych miejscowościach na trasie z domu do szkoły i z powrotem wraz z zapewnieniem im opieki w czasie dowożenia, w dniach, w których prowadzone są zajęcia dydaktyczne i opiekuńczo-wychowawcze, zgodnie z kalendarium roku szkolnego 2025/2026 i 2026/2027
Interne Kennung: SAPO.251.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße), 60130000 Personensonderbeförderung (Straße), 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1 – dowóz uczniów I
Beschreibung: 1. Dzieci dowożone będą z miejscowości: Bolechowo-Osiedle, Bolechówko, Czerwonak, Kicin, Koziegłowy, Mielno, Owińska, Kliny, Miękowo i Promnice do: a) Zespół Szkół Specjalnych nr 103 im. Marii Grzegorzewskiej, Poznań, ul. Rycerska 43; b) Zespół Szkół Specjalnych nr 101 im. Jana Brzechwy, Poznań, ul. Swoboda 41; c) Zespół Szkół Specjalnych nr 102, im. Jana Pawła II, ul. Przełajowa 6; d) Szkoła Podstawowa Specjalna nr 107, Poznań, ul. Dąbrowskiego 73; e) Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Zawsze Razem”, Poznań, os. Jana III Sobieskiego 109; f) Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Otwarte Drzwi”, Poznań, ul. Strzelecka 11; g) Szkoła Podstawowa nr 68, os. Jana III Sobieskiego 102; h) Społeczna Szkoła Podstawowa „Zakątek”, Poznań, ul. Winogrady 144; i) Przedszkole Specjalne nr 164, Poznań, ul. Libelta 35; j) Niepubliczna Terapeutyczna Szkoła Podstawowa „Drzewo Ciekawości”, Poznań, ul. Deszczowa 8; k) Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Poznaniu, ul. Szamarzewskiego 78/82; l) Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy, Poznań, ul. Św. Rocha 16a; m) Szkoła Podstawowa nr 6, Poznań, os. Rusa 56; 2. Średnia długość tras „ładownych” tzn. przewóz ucznia na trasie w ciągu dnia wynosi: ok. 354 km. 3. Przez trasę „ładowną” Zamawiający rozumie przewóz ucznia na trasie dom ucznia – szkoła i następnie na trasie szkoła - dom ucznia. 4. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: część nr 2 – dowóz uczniów II
Beschreibung: 1. Dzieci dowożone będą z miejscowości: Annowo, Bolechowo-Osiedle, Bolechówko, Czerwonak, Kicin, Kliny, Koziegłowy, Miękowo, Owińska, Potasze do: a) Szkoła Podstawowa nr 75, Poznań, ul. Powstańców Wlkp. 3; b) Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych, Owińska, Plac Przemysława 9; c) Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi 2, Poznań, ul. Prądzyńskiego 53; d) Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących, Poznań, ul. Bydgoska 4a; e) Zespół Szkół Specjalnych nr 105 im. Juliana Tuwima, Poznań, ul. Nieszawska 21; f) Punkt Przedszkolny „Terapeutyczne Senso-Szkraby”, Biedrusko, ul. 1 maja 88, g) OREW w Swarzędzu, Swarzędz, ul. Słowackiego 67; h) Szkoła Podstawowa nr 48, Poznań, ul. Sarmacka 105; i) Zielone & Niebieskie Drzewo Ciekawości Szkoła Podstawowa, ul. Kutrzeby 16A/108; j) Przedszkole nr 103 „Pan Kleks”, ul. Wierzbięcice 64; k) Szkoła Podstawowa SPEKTRUM, ul. Glebowa 1, Zalasewo; l) Niepubliczne Specjalne Przedszkole „Familia” ul. Słowackiego 41, Swarzędz m) Przedszkole Specjalne „Bartek”, Os. Piastowskie 42 2. Średnia długość tras „ładownych” tzn. przewóz ucznia na trasie w ciągu dnia wynosi: ok. 350 km. 3. Przez trasę „ładowną” Zamawiający rozumie przewóz ucznia na trasie dom ucznia – szkoła i następnie na trasie szkoła - dom ucznia. 4. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.