72955-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Netzausrüstung – Modernizace komunikační infrastruktury - ACCESS SWITCHE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizace komunikační infrastruktury - ACCESS SWITCHE
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka 254 kusů koncových prvků - Access switchů a příslušenství včetně implementace dle přílohy č. 1 Zadávací dokumentace - Specifikace předmětu plnění, dle přílohy č. 3 Zadávací dokumentace - Technická specifikace, v množství dle přílohy č. 3 Zadávací dokumentace - krycí list.
Interne KennungKRPU-10257/ČJ-2026-0400VZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32415000 Ethernet-Netz
5. Los
LosLOT-0001