2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nieuwbouw beroepscollege Lingecollege
Beschreibung: Nieuwbouw beroepscollege Lingecollege
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie selectieleidraad.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ja, meerwerk.
729568-2025 - Resultaat
Nederland – Bouwwerkzaamheden – Nieuwbouw beroepscollege Lingecollege
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie selectieleidraad.
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Ja, meerwerk.