2. Verfahren
Verfahren
Titel: Horácká multifunkční aréna v Jihlavě - Gastro vybavení
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka, montáž a zprovoznění gastro vybavení dle požadavků zadavatele do Horácké multifunkční arény v Jihlavě. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže určen v projektové dokumentaci a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb (dále jen „soupis dodávek) (Příloha č. 4a a Příloha č. 4b dokumentace zadávacího řízení) a v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení). Předmětem plnění veřejné zakázky je realizace Etapy I a Etapy II dle projektové dokumentace a soupisu dodávek (Příloha č. 4a a Příloha č. 4b dokumentace zadávacího řízení). Pro vyloučení veškerých pochybností zadavatel uvádí, že veřejná zakázka není rozdělena na části ve smyslu § 35 zákona, jedná se o jednu veřejnou zakázku, pro jejíž plnění bude zadavatelem vybrán jeden dodavatel.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel, 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen, 45421151 Installation von Einbauküchen, 39312000 Ausrüstung für die Zubereitung von Speisen
5. Los
Los: LOT-0003
Interne Kennung: Horácká multifunkční aréna v Jihlavě - Gastro vybavení