2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa systemu klasy ITSM wraz z niezbędnymi licencjami i jego wdrożeniem oraz zapewnienie wsparcia technicznego producenta wraz z możliwością audytowania infrastruktury IT i inwentaryzacji.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu klasy ITSM wraz z niezbędnymi licencjami i jego wdrożeniem oraz zapewnienie wsparcia technicznego producenta wraz z możliwością audytowania infrastruktury IT i inwentaryzacji. Przedmiot zamówienia uwzględnia: 1) dostarczenie systemu wraz z wymaganymi licencjami; 2) wdrożenie systemu; 3) opracowanie i dostarczenie dokumentacji powykonawczej wdrożonego systemu; 4) przeprowadzenie trzech technicznych szkoleń po wdrożeniu systemu; 5) zapewnienie wsparcia technicznego; 6) zapewnienie możliwości audytowania infrastruktury IT oraz inwentaryzacji; 7) udzielenie gwarancji na wdrożony system. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, uwzględniający wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia został określony w załączniku nr 9 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 537885-2025
Interne Kennung: 11/25/PL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71356300 Technische Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001