2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Choczewo
Beschreibung: Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, właścicieli nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe oraz właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, objętych gminnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi z terenu Gminy Choczewo. 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) realizacja usługi w zakresie odbioru i transportu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, właścicieli nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe, lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe oraz właścicieli nieruchomości niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne, objętych gminnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi, z terenu Gminy Choczewo; 2) usługa świadczona będzie w okresie od 1 stycznia 2026 do 31 grudnia 2029 roku. 3) dostarczanie i utrzymanie urządzeń do selektywnego zbierania odpadów komunalnych, są to: worki w przypadku zabudowy jednorodzinnej i pojemniki dla zabudowy wielorodzinnej oraz worki do zbierania odpadów komunalnych w domkach letniskowych, lub innych nieruchomościach wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe i w przypadku nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady (objętych gminnym systemem gospodarowania odpadami), pojemniki i kontenery w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych - PSZOK. 4) odbiór i transport odpadów z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zlokalizowanego przy oczyszczalni ścieków w miejscowości Choczewo, pod adresem ul. Pierwszych Osadników 77, 84-210 Choczewo; 5) kontrola realizacji przez właścicieli nieruchomości obowiązku selektywnej zbiórki odpadów komunalnych; 6) prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością objętą zamówieniem.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001