729773-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Medizinische Geräte – ÚVN-VoFN Praha – zdravotnická technika 2025 - nákup - endoskopický systém pro operativu báze lební
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚVN-VoFN Praha – zdravotnická technika 2025 - nákup - endoskopický systém pro operativu báze lební
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka endoskopického systému pro operativu báze lební pro potřeby Ústřední vojenské nemocnice – Vojenské fakultní nemocnice Praha včetně kompletní instalace dodávaného zařízení, jakož i uvedení zařízení do provozu. Veřejná zakázka je v souladu s § 35 zákona rozdělena na 2 části.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1 VZ – Endoskopický systém pro neurochirurgii
BeschreibungPředmětem plnění této části VZ je dodávka endoskopického systému pro neurochirurgii. Součástí předmětu plnění je rovněž zajištění bezplatného záručního a pozáručního 8 letého servisu nabízeného přístroje. Součástí předmětu plnění jsou dále průběžné dodávky spotřebního zdravotnického materiálu.
Interne Kennung25317/2025-ÚVN-1
Optionen
Beschreibung der Optionenviz zadávací dokumentace
LosLOT-0002
TitelČást 2 VZ – Endoskopy pro operativu III. ventrikulostomie
BeschreibungPředmětem plnění této části VZ je dodávka endoskopů pro operativu III. ventrikulostomie. Součástí předmětu plnění je rovněž zajištění bezplatného záručního a pozáručního 8 letého servisu nabízeného přístroje.
Interne Kennung25317/2025-ÚVN-2