2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fietsstimulering Brainport Bereikbaar
Beschreibung: Brainport Bereikbaar heeft als doelstelling om eind 2030 17.500 forensen in de regio anders dan met de eigen auto te laten reizen (toename duurzame modal split). Dit dient onder meer behaald te worden door forenzen en inwoners in de Brainport te stimuleren structureel vaker de fiets en e-bike te pakken. Deze opgave is nader uitgewerkt in de het ‘Programmaplan Brainport Bereikbaar 2025-2030’. Een van de concrete activiteiten in deze uitrolstrategie is de implementatie en uitvoering van een meerjarige continue fietsstimulering bedoeld om het fietsgebruik te promoten en te stimuleren onder verschillende doelgroepen in de regio Zuidoost Brabant in samenwerking met werkgevers en gemeenten. Zie voor meer informatie het bijgevoegde document over de vrijwillige transparantie. De geraamde waarde is €750.000,-
Interne Kennung: REO2025-0172
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Precieze aanduiding van de termijn(en) voor beroepsprocedures: Uiterlijk 20 kalenderdagen na publicatie vrijwillige transparantie
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342000 Marketing
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Brainport Bereikbaar heeft als doelstelling om eind 2030 17.500 forensen in de regio anders dan met de eigen auto te laten reizen (toename duurzame modal split). Dit dient onder meer behaald te worden door forenzen en inwoners in de Brainport te stimuleren structureel vaker de fiets en e-bike te pakken. Deze opgave is nader uitgewerkt in de het ‘Programmaplan Brainport Bereikbaar 2025-2030’. Een van de concrete activiteiten in deze uitrolstrategie is de implementatie en uitvoering van een meerjarige continue fietsstimulering bedoeld om het fietsgebruik te promoten en te stimuleren onder verschillende doelgroepen in de regio Zuidoost Brabant in samenwerking met werkgevers en gemeenten. Zie voor meer informatie het bijgevoegde document over de vrijwillige transparantie. De geraamde waarde is €750.000,- (exclusief BTW)
Interne Kennung: 1