2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zorgcafé
Beschreibung: Deze vrijwillige transparantie betreft het voornemen van de gemeente tot het afsluiten van de overeenkomst van een zorgcafé 160.000
Interne Kennung: 575155
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het betreft werkzaamheden in het kader van een laagdrempelig inloopspreekuur en van groepssessies, bedoeld om nieuwkomers met een asielachtergrond te ondersteunen bij het vinden van de juiste (medische) zorg en ondersteuning en om praktische drempels te verlagen. Een groot deel van de doelgroep is net nieuw in Nederland en daarmee de taal en cultuur nog niet machtig. Ook de kennis van de Nederlandse systeemwereld is nog afwezig. Met de voorgenoemde voorziening willen we belemmeringen en barrières wegnemen zodat de doelgroep zich vol kan richten op de inburgering en verdere integratie. Deze ondersteuning vindt plaats op niet-medische locaties. Tijdens het spreekuur en de groepssessies ontvangen bezoekers
Interne Kennung: 1