72982-2026 - Wettbewerb
Polen – Darstellungs- und Archivierungssystem – Modernizacja posiadanego przez Zamawiającego rezonansu magnetycznego MAGNETOM Amira A BioMatrix System w ramach Projektu: „Rozwój świadczeń kardiologicznych w SPZOZ w Węgrowie”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizacja posiadanego przez Zamawiającego rezonansu magnetycznego MAGNETOM Amira A BioMatrix System w ramach Projektu: „Rozwój świadczeń kardiologicznych w SPZOZ w Węgrowie”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja posiadanego przez Zamawiającego rezonansu magnetycznego MAGNETOM Amira A BioMatrix System polegająca na wymianie konsoli technika oraz instalacji najnowszego oprogramowania. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Zestawieniu parametrów technicznych stanowiącym Załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48329000 Darstellungs- und Archivierungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33113100 Magnet-Resonanz-Scanner
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji.