2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Vijfheerenlanden - Onderhoud vaste planten
Beschreibung: De scope bestaat in hoofdzaak uit: a) Opname inboet b) Uitvoeren inboet c) Mulchen en bemesten (Green-to-Colourconcept) d) Afknippen en bemesten overige concepten (o.a. VHL- concept en wadi's). e) Onkruidbeheersing Kwaliteitsniveau A (Green-to-Colourconcept en overig), Kwaliteitsniveau B (VHL concept) f) Zwerfafvalbeheersing Kwaliteitsniveau A De gemeente wil met deze opdracht de volgende doelstellingen te bereiken: Het onderhoud en de inboet van vaste planten afnemen bij één opdrachtnemer per perceel en voldoen aan de aanbestedingswetgeving. -
Interne Kennung: IBMN-2025-VIJ-AH-005
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Leerdam
Beschreibung: Zie Bijlage A1: RAW-bestek ‘Onderhoud vaste planten perceel 1’ met kenmerk GR_VPL_2627 P1 d.d. 01-10-2025 inclusief bijlagen (waaronder een inschrijvingsbiljet en een inschrijvingsstaat).
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Vianen
Beschreibung: Zie Bijlage A2: RAW-bestek ‘Onderhoud vaste planten perceel 2’ met kenmerk GR_VPL_2627 P2 d.d. 01-10-2025 inclusief bijlagen (waaronder een inschrijvingsbiljet en een inschrijvingsstaat).
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Ameide, Schoonrewoerd, Kedichem, Everdingen, Hoef en Haag, Meerkerk, Lexmond
Beschreibung: Zie Bijlage A3: RAW-bestek ‘Onderhoud vaste planten perceel 3’ met kenmerk GR_VPL_2627 P3 d.d. 01-10-2025 inclusief bijlagen (waaronder een inschrijvingsbiljet en een inschrijvingsstaat).
Interne Kennung: 3