See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAAMOVEREENKOMST SOCIAAL SECRETARIAAT (LOONBEREKENING, AANGIFTEN, BASISDIENSTVERLENING, SOFTWARE), VOOR ALLE HELAN ENTITEITEN
Beschreibung: Helan wenst over te gaan tot het aanstellen van een erkend Sociaal Secretariaat welke voorziet in een geïntegreerd systeem voor de loon- en personeelsadministratie aldus een volwaardige payroll software en daarbij de opvolging , ondersteuning en uitvoering van de loonadministratie en personeelsbeheer.
Interne Kennung: Helan 2024-024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79211110 Lohn- und Gehaltsabrechnung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Helan 2024-024 - 1
Beschreibung: RAAMOVEREENKOMST sociaal secretariaat (loonberekening, aangiften, basisdienstverlening, software), voor alle Helan entiteiten
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79414000 Beratung im Bereich Personalverwaltung, 48450000 Softwarepaket für Zeiterfassung und Personalverwaltung, 79631000 Dienstleistungen im Bereich Personal sowie Lohn- und Gehaltsabrechnung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: de opdracht kan twee (2 ) keer voor twee (2) jaar stilzwijgend verlengd worden of 4 jaar