2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Rojewo
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: a) odbiór i transport do wskazanej instalacji komunalnej niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych (20 03 01); b) odbiór, transport i zagospodarowanie selektywnie odebranych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, z terenu gminy Rojewo; c) odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych selektywnie z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego w Rojewie; d) odbiór i zagospodarowanie odpadów z 5 punktów gromadzenia odpadów plastikowych z pojemników typu „siatka” na zgłoszenie Zamawiającego; e) zorganizowanie raz w roku objazdowej zbiórki odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego; f) dostarczenie w ramach przedmiotu zamówienia właścicielom nieruchomości pojemników na odpady zmieszane (niesegregowane); g) dostarczenie w ramach przedmiotu zamówienia właścicielom nieruchomości worków/pojemników do selektywnej zbiórki odpadów w odpowiednim kolorze poszczególnych frakcji zgodnie obowiązującymi przepisami.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001