2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding voor Arbo-diensten
Beschreibung: Deze aanbestedingsprocedure heeft betrekking op de Europese aanbesteding voor het contracteren van een Arbodienstverlener voor: - Verzuimpreventie proactief en reactief; - Verzuimbegeleiding proactief en reactief (inclusief langdurige dossiers). De raming vanaf 2026 komt uit op circa € 150.000,- exclusief inzet op preventie, per jaar inclusief BTW.
Interne Kennung: UMCG25ARBO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze opdracht is niet verdeeld in percelen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Opdrachtgever wil één raamovereenkomst afsluiten voor een duur van 36 maanden. De initiële looptijd bedraagt 36 maanden. Daarna bestaat de mogelijkheid tot verlenging van maximaal tweemaal 24 maanden (dus maximaal 84 maanden).