See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Svoz a využití či odstranění odpadu pro vybrané obce Sdružení Krušné hory – západ
Beschreibung: Předmět veřejné zakázky je svoz a využití či odstranění odpadu pro vybrané obce Sdružení Krušné hory – západ. Zadavatel rozdělil veřejnou zakázku ve smyslu ust. § 35 Zákona na 11 částí. Předmět veřejné zakázky je definován u každé části veřejné zakázky obchodními podmínkami a v jejich přílohách, které tvoří přílohu zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0010
Titel: Svoz a využití či odstranění odpadu pro vybrané obce Sdružení Krušné hory – západ – SADOV
Beschreibung: Předmětem části veřejné zakázky jsou služby spočívající mj. v zajištění sběru, přepravy směsného komunálního odpadu a předání tohoto odpadu k energetickému využití či odstranění v souladu s přílohou č. 1 a 2 obchodních podmínek pro část VIII.
Interne Kennung: část VIII
Optionen:
Beschreibung der Optionen: inflační doložka
Los: LOT-0009
Titel: Svoz a využití či odstranění komunálního odpadu pro vybrané obce Sdružení Krušné hory – západ – OTOVICE
Beschreibung: Předmětem části veřejné zakázky jsou služby spočívající mj. v zajištění sběru, přepravy směsného komunálního odpadu a předání tohoto odpadu k energetickému využití či odstranění v souladu s přílohou č. 1 a 2 obchodních podmínek pro část VII.
Interne Kennung: část VII
Los: LOT-0005
Titel: Svoz a využití či odstranění komunálního odpadu pro vybrané obce Sdružení Krušné hory – západ – HÁJEK
Beschreibung: Předmětem části veřejné zakázky jsou služby spočívající mj. v zajištění sběru, přepravy směsného komunálního odpadu a předání tohoto odpadu k energetickému využití či odstranění v souladu s přílohou č. 1 a 2 obchodních podmínek pro část III.
Interne Kennung: část III
Los: LOT-0001
Titel: Svoz a využití či odstranění odpadu pro vybrané obce Sdružení Krušné hory – západ – DALOVICE
Beschreibung: Předmětem části veřejné zakázky jsou služby spočívající mj. v zajištění sběru, přepravy směsného komunálního odpadu a předání tohoto odpadu k energetickému využití či odstranění v souladu s přílohou č. 1 a 2 obchodních podmínek pro část I.
Interne Kennung: část I
Beschreibung der Optionen: Inflační doložka
Los: LOT-0011
Titel: Svoz a využití či odstranění komunálního odpadu pro vybrané obce Sdružení Krušné hory – západ – ŠEMNICE
Beschreibung: Předmětem části veřejné zakázky jsou služby spočívající mj. v zajištění sběru, přepravy směsného komunálního odpadu a předání tohoto odpadu k energetickému využití či odstranění v souladu s přílohou č. 1 a 2 obchodních podmínek pro část IX.
Interne Kennung: část IX
Los: LOT-0008
Titel: Svoz a využití či odstranění komunálního odpadu pro vybrané obce Sdružení Krušné hory – západ - KYSELKA
Beschreibung: Předmětem části veřejné zakázky jsou služby spočívající mj. v zajištění sběru, přepravy směsného komunálního odpadu a předání tohoto odpadu k energetickému využití či odstranění v souladu s přílohou č. 1 a 2 obchodních podmínek pro část VI.
Interne Kennung: část VI
Los: LOT-0012
Titel: Svoz a využití či odstranění odpadu pro vybrané obce Sdružení Krušné hory – západ – VELICHOV
Beschreibung: Předmětem části veřejné zakázky jsou služby spočívající mj. v zajištění sběru, přepravy směsného komunálního odpadu a předání tohoto odpadu k energetickému využití či odstranění v souladu s přílohou č. 1 a 2 obchodních podmínek pro část X.
Interne Kennung: část X
Los: LOT-0004
Titel: Svoz a využití či odstranění odpadu pro vybrané obce Sdružení Krušné hory – západ – DĚPOLTOVICE
Beschreibung: Předmětem části veřejné zakázky jsou služby spočívající mj. v zajištění sběru, přepravy směsného komunálního odpadu a předání tohoto odpadu k energetickému využití či odstranění v souladu s přílohou č. 1 a 2 obchodních podmínek pro část II.
Interne Kennung: část II
Los: LOT-0006
Titel: Svoz a využití či odstranění odpadu pro vybrané obce Sdružení Krušné hory – západ – JÁCHYMOV
Beschreibung: Předmětem části veřejné zakázky jsou služby spočívající mj. v zajištění sběru, přepravy směsného komunálního odpadu a předání tohoto odpadu k energetickému využití či odstranění v souladu s přílohou č. 1 a 2 obchodních podmínek pro část IV.
Interne Kennung: část IV
Los: LOT-0013
Titel: Svoz a využití či odstranění odpadu pro vybrané obce Sdružení Krušné hory – západ – VOJKOVICE
Beschreibung: Předmětem části veřejné zakázky jsou služby spočívající mj. v zajištění sběru, přepravy směsného komunálního odpadu a předání tohoto odpadu k energetickému využití či odstranění v souladu s přílohou č. 1 a 2 obchodních podmínek pro část XI.
Interne Kennung: část XI
Los: LOT-0007
Titel: Svoz a využití či odstranění komunálního odpadu pro vybrané obce Sdružení Krušné hory – západ – KRÁSNÝ LES
Beschreibung: Předmětem části veřejné zakázky jsou služby spočívající mj. v zajištění sběru, přepravy směsného komunálního odpadu a předání tohoto odpadu k energetickému využití či odstranění v souladu s přílohou č. 1 a 2 obchodních podmínek pro část V.
Interne Kennung: část V