See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków - znak sprawy Adm 14/2025
Beschreibung: Sukcesywne dostawy różnych leków (39 pakietów) do Apteki Szpitala.
Vorherige Bekanntmachung: 720303-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - LEKI PRZECIWBAKTERYJNE I PRZECIWGRZYBICZE
Beschreibung: Pakiet 1 - LEKI PRZECIWBAKTERYJNE I PRZECIWGRZYBICZE w ilości i asortymencie zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - LEKI P/PRZEZIĘBIENIOWE
Beschreibung: Pakiet 2 - LEKI P/PRZEZIĘBIENIOWE w ilości i asortymencie zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 - INSULINY
Beschreibung: Pakiet 4 - INSULINY w ilości i asortymencie zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 - HORMONY I LEKI STOSOWANE W CHOROBACH UKŁADU DOKREWNEGO
Beschreibung: Pakiet 5- HORMONY I LEKI STOSOWANE W CHOROBACH UKŁADU DOKREWNEGO w ilości i asortymencie zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 - LEKI PRZECIWHISTAMINOWE I MUKOLITYCZNE I INNE DZIAŁAJACE NA UKŁAD ODDECHOWY
Beschreibung: Pakiet 6 - LEKI PRZECIWHISTAMINOWE I MUKOLITYCZNE I INNE DZIAŁAJACE NA UKŁAD ODDECHOWY w ilości i asortymencie zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 - LEKI STOSOWANE W DERMATOLOGII I OKULISTYCE
Beschreibung: Pakiet 7 - LEKI STOSOWANE W DERMATOLOGII I OKULISTYCE w ilości i asortymencie zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 - WITAMINY I MINERAŁY A
Beschreibung: Pakiet 9 - WITAMINY I MINERAŁY A w ilości i asortymencie zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12 - PASKI DIAGNOSTYCZNE
Beschreibung: Pakiet 12 - PASKI DIAGNOSTYCZNE w ilości i asortymencie zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14 - LEKI PRZECIWPADACZKOWE A
Beschreibung: Pakiet 14 - LEKI PRZECIWPADACZKOWE A w ilości i asortymencie zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15 - LEKI PRZECIWPADACZKOWE B
Beschreibung: Pakiet 15 - LEKI PRZECIWPADACZKOWE B w ilości i asortymencie zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16 - ŚRODKI ODURZAJĄCE - PSYCHOSTYMULUJĄCE I PRZECIWBÓLOWE
Beschreibung: Pakiet 16 - ŚRODKI ODURZAJĄCE - PSYCHOSTYMULUJĄCE I PRZECIWBÓLOWE w ilości i asortymencie zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18 - LEKI PRZECIWDEPRESYJNE
Beschreibung: Pakiet 18 - LEKI PRZECIWDEPRESYJNE w ilości i asortymencie zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20 - NEUROLEPTYKI B
Beschreibung: Pakiet 20 - NEUROLEPTYKI B w ilości i asortymencie zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22 - LEKI DZIAŁAJĄCE NA UKŁAD POKARMOWY
Beschreibung: Pakiet 22 - LEKI DZIAŁAJĄCE NA UKŁAD POKARMOWY w ilości i asortymencie zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28 - LEKI PSYCHOANALEPTYCZNE
Beschreibung: Pakiet 28 - LEKI PSYCHOANALEPTYCZNE w ilości i asortymencie zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29 - PRODUKTY LECZNICZE DO ODKAŻANIA SKÓRY
Beschreibung: Pakiet 29 - PRODUKTY LECZNICZE DO ODKAŻANIA SKÓRY w ilości i asortymencie zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 31 - LEKI RÓŻNE C
Beschreibung: Pakiet 31 - LEKI RÓŻNE C w ilości i asortymencie zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet 33 - NEUROLEPTYKI F
Beschreibung: Pakiet 33 - NEUROLEPTYKI F w ilości i asortymencie zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ