2. Verfahren
Verfahren
Titel: PN Opava – Výstavba pavilonu centrálního příjmu pacientů
Beschreibung: Pro zadání této veřejné zakázky zadavatel zvolil použití metody Design & Build, kdy vybraný dodavatel nejprve zpracuje veškerou projektovou dokumentaci včetně všech dalších dokumentů potřebných k řádné realizaci VZ, zajistí jednání s dotčenými orgány státní správy a potřebnou inženýrskou činnost a následně poskytne stavební práce a související dodávky a služby. Účelem zadávané VZ je podle vybraným dodavatelem vyhotovené „Projektové dokumentace pro realizaci stavby“ dle platného a účinného zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, a podle vyhl. č. 169/2016 Sb., o stanovení rozsahu dokumentace veřejné zakázky na stavební práce a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, ve znění vyhl. č. 405/2017 Sb., provedení rekonstrukce stávajícího pavilonu č. 5 (parc. č. 2251/5) s přístavbou (parc. č. 2242, 2237, 2251/3) a realizace výstavby jednopodlažní novostavby pavilonu Centrálního příjmu s lůžkovým oddělením (parc. č. 2227/1). Součástí předmětu VZ je dále dodávka dieselagregátu, fotovoltaická elektrárna pro novostavbu, úpravy zeleně, výsadba stromů a keřů, spolu s úpravou zpevněných ploch okolo těchto objektů a dodávka vybavení interiéru. Předmět zadávané VZ tvoří stavební objekty: - SO 01 – Rekonstrukce a přístavba pavilonu č. 5, který se nachází v zóně se zvýšenou architektonickou ochranou (základní požadavky: Do pavilonu č. 5 bude přesunuta příjmová ambulance zadavatele, bude vybudován zákrokový sál pro ECT a dospávací pokoj se šesti lůžky) - SO 02 – Novostavba Pavilonu centrálního příjmu (základní požadavky: 20 lůžek akutní psychiatrické péče + 4 lůžka intenzivní psychiatrické péče, splňující požadavky standardu pro akutní psychiatrickou péči, zázemí pro zaměstnance) - SO 03 – Komunikace a zpevněné plochy - SO 04 – Sadové úpravy a oplocení odpočinkových zahrad pro pacienty Předmět zadávané VZ tvoří dále tech. a technolog. zařízení: - Dieselagregát (základní požadavky: Dieselagregát musí být schopen zásobovat el. energií budovu nového pavilonu v plném rozsahu a dále zařízení stávajícího stravovacího provozu – kuchyně zadavatele) - Fotovoltaická elektrárna na objektu SO 02 (základní požadavky: FVE bude vybudována na střeše novostavby o minimálním instalovaném výkonu 170 kWp, předpokládá se spotřeba vyrobené elektřiny v rámci areálu zadavatele) - Vybavení interiéru (základní požadavky: kompletní vybavení nových a rekonstruovaných prostor požadovaným nábytkem a potřebným vybavením dle PS 05 – 01 Katalogu vybavení interiéru (součást přílohy č. 2 PPZN), počty kusů nábytku uchazeč upraví dle požadované dispozice) - Úprava Trafostanice - a další zařízení a prvky nutné pro provedení kolaudace objektů a jejich uvedení do provozu v rozsahu dle původní DPS (Příloha č. 2 PPZN) Bližší podrobnosti jsou uvedeny v zadávací dokumentaci a jejich přílohách.
Vorherige Bekanntmachung: 755459-2024
Interne Kennung: OŘ NZ 10/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen, Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen