See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Miasta i Gminy Czarny Dunajec w roku 2025
Beschreibung: 1) Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Miasta i Gminy Czarny Dunajec w okresie od 1 stycznia 2025 roku do 31 grudnia 2025 roku. 2) Całość zamówienia podzielona została 2 części: a) Cześć 1 - Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Miasta i Gminy Czarny Dunajec w okresie od 1 stycznia 2025 roku do 31 grudnia 2025 roku; b) Cześć 2 - Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących ze szkół i terenów publicznych z terenu Miasta i Gminy Czarny Dunajec w okresie od 1 stycznia 2025 roku do 31 grudnia 2025 roku. 3) Szczegółowy zakres usług w ramach Części 1 i Części 2 został wyszczególniony w załączniku nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cześć 1 - Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Miasta i Gminy Czarny Dunajec w okresie od 1 stycznia 2025 roku do 31 grudnia 2025 roku
Beschreibung: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Miasta i Gminy Czarny Dunajec w okresie od 1 stycznia 2025 roku do 31 grudnia 2025 roku
Interne Kennung: RB.271.35.2024 - cześć 1
Los: LOT-0002
Titel: Cześć 2 - Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących ze szkół i terenów publicznych z terenu Miasta i Gminy Czarny Dunajec w okresie od 1 stycznia 2025 roku do 31 grudnia 2025 roku.
Beschreibung: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących ze szkół i terenów publicznych z terenu Miasta i Gminy Czarny Dunajec w okresie od 1 stycznia 2025 roku do 31 grudnia 2025 roku.
Interne Kennung: RB.271.35.2024 - część 2