2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering minicontainers voor diverse fracties
Beschreibung: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van 140 liter minicontainers, 180 liter minicontainers en 240 liter minicontainers. Levering van circa 19.000 140 liter minicontainers, 10.000 180 liter minicontainers en 120.000 240 liter minicontainers.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Het leveren van 140 liter, 180 liter en 240 liter minicontainers.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal maximaal twee jaar.