2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Ujsoły
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Ujsoły”, z podziałem na dwie następujące części: 1) część zamówienia nr 1 – „Świadczenie usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie gminy Ujsoły i transport na PSZOK”; 2) część zamówienia nr 2 – „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych”. 2. W ramach część zamówienia 1, Wykonawca będzie wykonywał odbiór i zagospodarowanie (odzysk lub unieszkodliwienie) całego strumienia odpadów komunalnych przekazanych od nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie gminy Ujsoły, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami, oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, a także ich transport na PSZOK w Ujsołach z wyłączeniem zmieszanych odpadów komunalnych oraz odpadów ulegających biodegradacji, które po zebraniu należy dostarczyć bezpośrednio do instalacji. 3. W ramach część zamówienia 2, Wykonawca zobowiązany będzie do wyposażenia w 4 kontenery do gromadzenia odpadów o pojemności 32-36 m3 wyposażonych w plandeki zwijane oraz trzech kontenerów o pojemności 12-15 m3, a następnie do transportu i zagospodarowania odpadów odebranych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego przy ul. Ks. Pr. Piotrowskiego 3B. 4. Szczegółowy zakres przedmiotu niniejszego zamówienia dla części zamówienia nr 1 i 2 precyzuje załączniki nr 9 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ). 5. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę, na podstawie stosunku pracy, osób wykonujących w trakcie realizacji zamówienia podstawowe czynności techniczne, takie jak: wywóz odpadów, kwalifikowanych jako pracownicy fizyczni.
Interne Kennung: PN/13/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie gminy Ujsoły i transport na PSZOK
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie gminy Ujsoły i transport na PSZOK. 1. W ramach część zamówienia 1, Wykonawca będzie wykonywał odbiór i zagospodarowanie (odzysk lub unieszkodliwienie) całego strumienia odpadów komunalnych przekazanych od nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie gminy Ujsoły, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami, oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, a także ich transport na PSZOK w Ujsołach z wyłączeniem zmieszanych odpadów komunalnych oraz odpadów ulegających biodegradacji, które po zebraniu należy dostarczyć bezpośrednio do instalacji. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu niniejszego zamówienia dla części zamówienia nr 1 precyzuje załączniki nr 9 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ). 3. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę, na podstawie stosunku pracy, osób wykonujących w trakcie realizacji zamówienia podstawowe czynności techniczne, takie jak: wywóz odpadów, kwalifikowanych jako pracownicy fizyczni.
Interne Kennung: Cześć zamówienia nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
Beschreibung: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. 1. W ramach część zamówienia 2, Wykonawca zobowiązany będzie do wyposażenia w 4 kontenery do gromadzenia odpadów o pojemności 32-36 m3 wyposażonych w plandeki zwijane oraz trzech kontenerów o pojemności 12-15 m3, a następnie do transportu i zagospodarowania odpadów odebranych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego przy ul. Ks. Pr. Piotrowskiego 3B. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu niniejszego zamówienia dla części zamówienia nr 2 precyzuje załączniki nr 9 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ). 3. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę, na podstawie stosunku pracy, osób wykonujących w trakcie realizacji zamówienia podstawowe czynności techniczne, takie jak: wywóz odpadów, kwalifikowanych jako pracownicy fizyczni.
Interne Kennung: Część zamówienia nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden