730296-2025 - Wettbewerb
Polen – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Dostawa artykułów spożywczych od stycznia do kwietnia 2026 roku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa artykułów spożywczych od stycznia do kwietnia 2026 roku
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów spożywczych w zakresie i warunkach określonych w SWZ wraz z załącznikami. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ pn. „Opis przedmiotu zamówienia”. 3. Zamówienie zostało podzielone na części (pakiety) określone w pkt XXIII SWZ.
Interne KennungZP 2630.6.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelPAKIET NR I PRODUKTY MROŻONE
BeschreibungDOSTAWA PRODUKTÓW MROŻONYCH W ZAKRESIE I WARUNKACH OKREŚLONYCH W SWZ I ZAŁĄCZNIKACH DO SWZ
Interne KennungZP 2630.6.2025_1
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. 2. W ramach prawa opcji Zamawiający zakłada możliwość zwiększenia ilości zamawianych artykułów o 40% w stosunku do wartości zawartej umowy, o której mowa w § 3 ust. 1 umowy. 3. Dostawy objęte prawem opcji będą realizowane w terminie realizacji umowy (dotyczy to również sytuacji, kiedy Strony umowy za pomocą aneksu przedłużą termin realizacji umowy). 4. Artykuły objęte prawem opcji będą dostarczane na takich samych zasadach jak produkty objęte zamówieniem podstawowym (w tym co najmniej: co do jakości, minimalnego terminu przydatności do spożycia) do Hotelu Zawisza lub do Hotelu Zawisza i Przystani Bydgoszcz lub innych obiektów wskazanych przez Zamawiającego na terenie Bydgoszczy. W przypadku konieczności dostawy produktów poza Bydgoszcz, wraz z uruchomieniem prawa opcji dopuszcza się ustalenie warunków dostawy. 5. Przesłanki uprawniające do skorzystania z prawa opcji: 1) Konieczność zapewnienia wyżywienia większej liczbie gości i osób korzystających z usług świadczonych przez Zamawiającego, 2) Organizacja wydarzeń i konferencji a także obsługa bufetów lub wydarzeń realizowana na zlecenie podmiotów zewnętrznych, 3) Konieczność zachowania ciągłości dostaw, także w związku z nierozstrzygniętym postępowaniem na wybór kolejnego dostawcy. 4) Konieczność zwiększenia asortymentu. Przez zwiększenie asortymentu należy rozumieć asortyment nie ujęty w opisie przedmiotu zamówienia. 5) Konieczność objęcia dostawami innych obiektów niż wskazane w § 1 ust. 1 umowy. 6. Realizacja zakresu zamówienia objętego opcją nie powoduje zmiany umowy. 7. Warunkiem uruchomienia zamówienia objętego opcją jest złożenie przez Zamawiającego pisemnego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji w określonym przez niego zakresie (np. wystawienie pisemnego zlecenia na zakres dostaw objętych opcją), przy czym Wykonawca jest zobowiązany do jego wykonania. Przez pisemne zlecenie należy rozumieć także zlecenie przesłane droga elektroniczną. 8. Opcja ma charakter fakultatywny, co oznacza, iż w razie nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o wykonanie tego zakresu zamówienia. Brak złożenia przez Zamawiającego oświadczenia wyraźnie wyrażającego jego wolę w tym zakresie, powoduje, że Wykonawca zwolniony jest z wykonania zamówienia opcjonalnego. 9. Podstawą do ustalenia wynagrodzenia Wykonawcy za dostawy zlecone w ramach opcji będą ceny jednostkowe wskazane w formularzu cenowym oferty, o których mowa w § 1 ust. 1 umowy oraz rzeczywiste ilości dostaw zrealizowanych w ramach opcji, z zastrzeżeniem ust. 10. 10. W przypadku gdy prawo opcji dot. asortymentu nie ujętego w opisie przedmiotu zamówienia, to ceną zakupu opcji jest cena jednostkowa z cennika Wykonawcy z dnia uruchomienia opcji.
LosLOT-0002
TitelPAKIET II ARTYKUŁY SPOŻYWCZE RÓŻNE
BeschreibungDOSTAWA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH RÓŻNYCH W ZAKRESIE I WARUNKACH OKREŚLONYCH SWZ I ZAŁĄCZNIKACH DO SWZ
Interne KennungZP 2630.6.2025_2
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
LosLOT-0003
TitelPAKIET NR III NABIAŁ
BeschreibungDOSTAWA NABIAŁU W ZAKRESIE I WARUNKACH OKREŚLONYCH W SWZ I ZAŁĄCZNIKACH DO SWZ
Interne KennungZP 2630.6.2025_3
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
LosLOT-0004
TitelPAKIET NR IV MIĘSO I WĘDLINY
BeschreibungDOSTAWA MIĘSA I WĘDLIN W ZAKRESIE I WARUNKACH OKREŚLONYCH W SWZ I ZAŁACZNIKACH DO SWZ
Interne KennungZP 2630.6.2025_4
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
LosLOT-0005
TitelPAKIET NR V OWOCE I WARZYWA
BeschreibungDOSTAWA OWOCÓW I WARZYW W ZAKRESIE I WARUNKACH OKREŚLONYCH W SWZ I ZAŁACZNIKACH DO SWZ
Interne KennungZP 2630.6.2025_5
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse