2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, montaż oraz uruchomienie magazynów energii w Gminie Ostrów Mazowiecka
Beschreibung: Zamówienie pn.: „Dostawa, montaż oraz uruchomienie magazynów energii w Gminie Ostrów Mazowiecka” polega na zaprojektowaniu i zrealizowaniu dostawy, montażu i uruchomieniu instalacji oraz magazynów energii wraz z falownikiem retrofitowym / hybrydowym dla budynków mieszkalnych oraz Budynków Użyteczności Publicznej (BUP) na terenie Gminy Ostrów Mazowiecka w tym: 1) magazyny energii dla budynków mieszkalnych – 124 szt. w tym: ładowarka (dostosowana do pojemności magazynu energii), system zarządzania magazynem energii, magazyn energii, zabezpieczenia + przewody, montaż oraz dokumentację techniczną w przypadkach (jeśli jest wymagana), 2) magazyny energii dla BUP – 9 szt. w tym: ładowarka (dostosowana do pojemności magazynu energii), system zarządzania magazynem energii, magazyn energii, zabezpieczenia + przewody, montaż oraz dokumentację techniczną w przypadkach (jeśli jest wymagana).
Interne Kennung: IG.271.43.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen, Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31422000 Batteriesätze
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 44210000 Konstruktionen und Teile von Konstruktionen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen