See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odzieży bhp dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach w Straży Leśnej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odzieży bhp dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach w Straży Leśnej. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ. Ilości asortymentu określono w Załączniku nr 1 (formularz ofertowy). Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jakie może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 9 do SWZ - projekt umowy. Minimalny okres gwarancji na cały asortyment wynosi 12 miesięcy.
Vorherige Bekanntmachung: 587436-2025
Interne Kennung: NH.270.35.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18130000 Spezial-Arbeitskleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ubrania bhp dla Straży Leśnej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odzieży bhp dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach w Straży Leśnej: część 1 Ubrania bhp dla Straży Leśnej: 1) Ubranie letnie robocze z 2 parami spodni typ 2 z kamizelką, chustą oraz ologowaniem 2) Ubranie ocieplane z membraną, trzyczęściowe z ologowaniem 3) Ubranie przeciwdeszczowe z membraną oddychajaca (kurtka, spodnie, softshell, czapka z membraną) z ologowaniem Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ. Ilości asortymentu określono w Załączniku nr 1 (formularz ofertowy). Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jakie może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 9 do SWZ - projekt umowy. Minimalny okres gwarancji na cały asortyment wynosi 12 miesięcy.
Interne Kennung: część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach realizacji umowy i w terminach w niej przewidzianych, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania i wyczerpania ilości asortymentu objętego umową, Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący dostawy asortymentu będącego przedmiotem zamówienia („Opcja”). Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 90% wartości brutto umowy (dla każdej części osobno). O skorzystaniu przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca zostanie powiadomiony na piśmie. Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji będzie cena jednostkowa określona w formularzu ofertowym- załączniku nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Odzież bhp oraz elementy dodatkowe.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odzieży bhp dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach w Straży Leśnej: Część 2 Odzież bhp oraz elementy dodatkowe: 1) Koszulka krótki rekaw/t-shirt-dwupak 2) Koszula robocza krótki rękaw 3) Koszula robocza długi rękaw 4) Stuptuty 5) Kamizelka ostrzegawcza Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ. Ilości asortymentu określono w Załączniku nr 1 (formularz ofertowy). Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jakie może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 9 do SWZ - projekt umowy. Minimalny okres gwarancji na cały asortyment wynosi 12 miesięcy.
Interne Kennung: część 2