See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Multiphysics Engineering Simulatiesoftware
Beschreibung: De TU Delft maakt reeds gebruik van ANSYS Multiphysics Engineering Simulatiesoftware, geleverd door Infinite Simulation Systems B.V., voor onderzoeks- en onderwijsdoeleinden binnen diverse faculteiten. De bestaande licentieovereenkomst loopt af in november 2025. Om de continuïteit van onderwijs en onderzoek te waarborgen, is verlenging van de licentie noodzakelijk. De software wordt gebruikt voor productontwerp, testen en simulaties van natuurkundige en technische toepassingen, waaronder mechanische, elektrische, akoestische, vloeistof- en chemische analyses. Deze functionaliteit is essentieel voor hoogwaardig academisch onderzoek en onderwijs aan de TU Delft. Doelstelling van de TU Delft is om de bestaande licentie voor de ANSYS Multiphysics Engineering Simulatiesoftware te vernieuwen voor een nieuwe periode van drie (3) jaar, om zo de continuïteit van lopende onderzoeksprojecten, onderwijsprogramma’s en laboratoriumtoepassingen te waarborgen.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
5. Los
Los: LOT-0000