2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka infuzní techniky – ARO – 2025
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka souboru nových (nikoliv repasovaných) zdravotnických přístrojů a zařízení (infuzní techniky – 19 infuzních pump, 57 lineárních dávkovačů, 2 ks dokovacích stanic pro 8 přístrojů a 5 dokovacích stanic pro 12 přístrojů) ve specifikaci dle této zadávací dokumentace pro Anesteziologicko-resuscitační oddělení (ARO) Fakultní nemocnice Plzeň (FN Plzeň). 2.1. Technická specifikace předmětu zakázky Zadavatelem požadované technické parametry a funkční vlastnosti věcného plnění jsou uvedeny jako minimální, které musí nabízené věcné plnění naplnit. Pouze následující skutečnosti nebudou důvodem k vyloučení nabídky z účasti na veřejné zakázce pro neplnění věcného zadání zadavatele: • není-li u číselných technických parametrů jasně stanoven toleranční rozsah (např. nejsou-li označeny jako minimální, maximální, a lepší, alespoň, ≤, ≥ nebo uveden konkrétní toleranční rozsah či není-li u daného parametru uvedeno jinak), je povolen toleranční rozsah ±10 % s tím, že musí být zachován uváděný medicínský účel, • je-li zadavatelem výslovně ve věcné specifikaci uvedeno možné alternativní technické řešení, • nabídne-li účastník jiné technické řešení a zároveň v rámci nabídkového řízení prokáže, že nabízené zařízení kvalitativně i kapacitně vyhovuje požadavkům zadavatele a plní požadovaný medicínský účel. Případné použití firemních názvů či terminologie specifické pro určitého výrobce má pouze význam ilustračního příkladu požadovaného řešení či funkcionality zařízení, nikoliv význam požadavku na nabídku konkrétního přístroje vymezeného tímto názvem funkcionality či technologie. V případě odkazů na normy (označených *) zadavatel umožňuje nabídnout rovnocenné řešení, pokud dodavatel prokáže, že nabízené plnění splňuje rovnocenným způsobem požadavky vymezené touto technickou normou. Tuto skutečnost dodavatel ve své nabídce vhodným prostředkem prokáže, a to zejména technickou dokumentací výrobce, zkušebními protokoly nebo osvědčením vydaným osobou, která vykonává činnosti v oblasti posuzování shody včetně kalibrace, testování, certifikace a inspekce a která splňuje požadavky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 765/2008 ze dne 9. července 2008, kterým se stanoví požadavky na akreditaci a kterým se zrušuje nařízení (EHS) č. 339/93, v platném znění. 2.1.1. Parametry předmětu zakázky Povinné parametry předmětu veřejné zakázky jsou uvedeny v samostatné příloze – viz příloha č. 3. Zadávací dokumentace
Interne Kennung: 68/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion
5. Los
Los: LOT-0001