2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż odnawialnych źródeł energii dla budynków użyteczności publicznej Gminy Lubliniec
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych dla budynków użyteczności publicznej oraz dostawa i instalacja układu kogeneracyjnego na terenie miejskiej oczyszczalni ścieków. 2. Zamawiający zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp dopuszcza składanie ofert częściowych z podziałem na 3 części, jak poniżej: 1) część 1 – dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych dla 1 obiektu: a) na dachu Przedszkola Miejskiego nr 6 przy ul. Droniowickiej 27 – instalacja PV 20 modułów o mocy minimalnej 600 Wp i mocy szczytowej instalacji 12,0 kWp, inwerter 3-fazowy 12,0 kW. W zakres części nr 1 wchodzą również roboty budowlane związane z wymianą pokrycia dachowego w budynku Przedszkola Miejskiego nr 6. 2) część 2 – dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych dla 10 obiektów: a) na gruncie przy ujęciu wody nr 1 przy ul. Piaskowej 56 – instalacja PV 60 modułów o mocy minimalnej 600 Wp i mocy szczytowej instalacji 36,0 kWp, inwerter 3-fazowy 36 kW. b) na gruncie przy ujęciu wody Lubliniec-Kokotek przy ul. Krupówki 3 – 3 instalacje PV: -102 moduły o mocy minimalnej 600 Wp i mocy szczytowej instalacji 61,2 kWp, inwerter 3-fazowy 60,0 kW, -60 modułów o mocy minimalnej 600 Wp i mocy szczytowej instalacji 36,0 kWp, inwerter 3-fazowy 36,0 kW, -18 modułów o mocy minimalnej 600 Wp i mocy szczytowej instalacji 10,8 kWp, inwerter 3-fazowy 10,0 kW. c) na gruncie przy parkingu Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej przy ul. Sportowej 3 – instalacja PV 54 moduły o mocy minimalnej 600 Wp i mocy szczytowej instalacji 32,4 kWp, inwerter 3-fazowy 30,0 kW, d) na dachu Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Wilimowskiego 8 – instalacja PV 54 moduły o mocy minimalnej 600 Wp i mocy szczytowej instalacji 32,4 kWp, inwerter 3-fazowy 30,0 kW, e) na dachu Przedszkola Miejskiego nr 4 przy ul. W. Hajdy 20 – instalacja PV 18 modułów o mocy minimalnej 600 Wp i mocy szczytowej instalacji 10,8 kWp, inwerter 3-fazowy 10,0 kW, f) na dachu Przedszkola Miejskiego nr 7 przy ul. Powstańców Śl. 6 – instalacja PV 20 modułów o mocy minimalnej 600 Wp i mocy szczytowej instalacji 12,0 kWp, inwerter 3-fazowy 12,0 kW, g) na dachach Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Sądowej 9 – 3 instalacje PV: -34 moduły o mocy minimalnej 600 Wp i mocy szczytowej instalacji 20,4 kWp, inwerter 3-fazowy 20,0 kW, -18 modułów o mocy minimalnej 600 Wp i mocy szczytowej instalacji 10,8 kWp, inwerter 3-fazowy 10,0 kW, -20 modułów o mocy minimalnej 600 Wp i mocy szczytowej instalacji 12,0 kWp, inwerter 3-fazowy 12,0 kW, h) na dachach Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Zwycięstwa 32 – 2 instalacje PV: -25 modułów o mocy minimalnej. 600 Wp i mocy szczytowej instalacji 15,0 kWp, inwerter 3-fazowy 15,0 kW, -20 modułów o mocy minimalnej 600 Wp i mocy szczytowej instalacji 12,0 kWp, inwerter 3-fazowy 12,0 kW, i) na dachu Przedszkola Miejskiego nr 3 przy ul. Wojska Polskiego 6 – instalacja PV 27 modułów o mocy minimalnej 600 Wp i mocy szczytowej instalacji 16,2 kWp, inwerter 3-fazowy 17,0 kW, j) na dachach Miejskiego Domu Kultury przy ul. Plebiscytowej 9 – 2 instalacje PV: -34 moduły o mocy minimalnej 600 Wp i mocy szczytowej instalacji 20,4 kWp, inwerter 3-fazowy 20,0 kW, -34 moduły o mocy minimalnej 600 Wp i mocy szczytowej instalacji 20,4 kWp, inwerter 3-fazowy 20,0 kW. W zakres części nr 2 wchodzą również roboty budowlane związane z budową ogrodzenia instalacji przy budynku Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej. 3) część 3 – dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz instalacji kogeneracyjnej na terenie Miejskiej Oczyszczalni Ścieków przy ul. Spokojnej 2 obejmująca: a) 4 instalacje PV: -100 modułów o mocy minimalnej 600 Wp i mocy szczytowej instalacji 60,0 kWp, inwerter 3-fazowy 60,0 kW, -84 moduły o mocy minimalnej 600 Wp i mocy szczytowej instalacji 50,4 kWp, inwerter 3-fazowy 50,0 kW, -100 modułów o mocy minimalnej 600 Wp i mocy szczytowej instalacji 60,0 kWp, inwerter 3-fazowy 60,0 kW, -26 modułów o mocy minimalnej 600 Wp i mocy szczytowej instalacji 15,6 kWp, inwerter 3-fazowy 15,0 kW, b) 1 instalację kogeneracyjnej wykorzystującej biogaz o mocy elektrycznej 83 kW. Szczegółowy zakres prac do wykonania przez Wykonawcę opisany jest specyfikacji warunków zamówienia (SWZ), w Programie Funkcjonalno – Użytkowym wraz z uzupełnieniem, które stanowią odpowiednio Załączniki nr 1 i nr 1A do SWZ i są integralną częścią SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 543489-2025
Interne Kennung: ZZ.271.000011.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych dla 1 obiektu
Beschreibung: 1) część 1 – dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych dla 1 obiektu: a) na dachu Przedszkola Miejskiego nr 6 przy ul. Droniowickiej 27 – instalacja PV 20 modułów o mocy minimalnej 600 Wp i mocy szczytowej instalacji 12,0 kWp, inwerter 3-fazowy 12,0 kW. W zakres części nr 1 wchodzą również roboty budowlane związane z wymianą pokrycia dachowego w budynku Przedszkola Miejskiego nr 6. Szczegółowy zakres prac do wykonania przez Wykonawcę opisany jest specyfikacji warunków zamówienia (SWZ), w Programie Funkcjonalno – Użytkowym wraz z uzupełnieniem, które stanowią odpowiednio Załączniki nr 1 i nr 1A do SWZ i są integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 44112410 Dachgerüste
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych dla 10 obiektów
Beschreibung: 1) część 2 – dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych dla 10 obiektów: a) na gruncie przy ujęciu wody nr 1 przy ul. Piaskowej 56 – instalacja PV 60 modułów o mocy minimalnej 600 Wp i mocy szczytowej instalacji 36,0 kWp, inwerter 3-fazowy 36 kW. b) na gruncie przy ujęciu wody Lubliniec-Kokotek przy ul. Krupówki 3 – 3 instalacje PV: -102 moduły o mocy minimalnej 600 Wp i mocy szczytowej instalacji 61,2 kWp, inwerter 3-fazowy 60,0 kW, -60 modułów o mocy minimalnej 600 Wp i mocy szczytowej instalacji 36,0 kWp, inwerter 3-fazowy 36,0 kW, -18 modułów o mocy minimalnej 600 Wp i mocy szczytowej instalacji 10,8 kWp, inwerter 3-fazowy 10,0 kW. c) na gruncie przy parkingu Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej przy ul. Sportowej 3 – instalacja PV 54 moduły o mocy minimalnej 600 Wp i mocy szczytowej instalacji 32,4 kWp, inwerter 3-fazowy 30,0 kW, d) na dachu Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Wilimowskiego 8 – instalacja PV 54 moduły o mocy minimalnej 600 Wp i mocy szczytowej instalacji 32,4 kWp, inwerter 3-fazowy 30,0 kW, e) na dachu Przedszkola Miejskiego nr 4 przy ul. W. Hajdy 20 – instalacja PV 18 modułów o mocy minimalnej 600 Wp i mocy szczytowej instalacji 10,8 kWp, inwerter 3-fazowy 10,0 kW, f) na dachu Przedszkola Miejskiego nr 7 przy ul. Powstańców Śl. 6 – instalacja PV 20 modułów o mocy minimalnej 600 Wp i mocy szczytowej instalacji 12,0 kWp, inwerter 3-fazowy 12,0 kW, g) na dachach Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Sądowej 9 – 3 instalacje PV: -34 moduły o mocy minimalnej 600 Wp i mocy szczytowej instalacji 20,4 kWp, inwerter 3-fazowy 20,0 kW, -18 modułów o mocy minimalnej 600 Wp i mocy szczytowej instalacji 10,8 kWp, inwerter 3-fazowy 10,0 kW, -20 modułów o mocy minimalnej 600 Wp i mocy szczytowej instalacji 12,0 kWp, inwerter 3-fazowy 12,0 kW, h) na dachach Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Zwycięstwa 32 – 2 instalacje PV: -25 modułów o mocy minimalnej. 600 Wp i mocy szczytowej instalacji 15,0 kWp, inwerter 3-fazowy 15,0 kW, -20 modułów o mocy minimalnej 600 Wp i mocy szczytowej instalacji 12,0 kWp, inwerter 3-fazowy 12,0 kW, i) na dachu Przedszkola Miejskiego nr 3 przy ul. Wojska Polskiego 6 – instalacja PV 27 modułów o mocy minimalnej 600 Wp i mocy szczytowej instalacji 16,2 kWp, inwerter 3-fazowy 17,0 kW, j) na dachach Miejskiego Domu Kultury przy ul. Plebiscytowej 9 – 2 instalacje PV: -34 moduły o mocy minimalnej 600 Wp i mocy szczytowej instalacji 20,4 kWp, inwerter 3-fazowy 20,0 kW, -34 moduły o mocy minimalnej 600 Wp i mocy szczytowej instalacji 20,4 kWp, inwerter 3-fazowy 20,0 kW. W zakres części nr 2 wchodzą również roboty budowlane związane z budową ogrodzenia instalacji przy budynku Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej. Szczegółowy zakres prac do wykonania przez Wykonawcę opisany jest w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ), w Programie Funkcjonalno – Użytkowym wraz z uzupełnieniem, które stanowią odpowiednio Załączniki nr 1 i nr 1A do SWZ i są integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz instalacji kogeneracyjnej na terenie Miejskiej Oczyszczalni Ścieków
Beschreibung: Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz instalacji kogeneracyjnej na terenie Miejskiej Oczyszczalni Ścieków przy ul. Spokojnej 2 obejmująca: a) 4 instalacje PV: -100 modułów o mocy minimalnej 600 Wp i mocy szczytowej instalacji 60,0 kWp, inwerter 3-fazowy 60,0 kW, -84 moduły o mocy minimalnej 600 Wp i mocy szczytowej instalacji 50,4 kWp, inwerter 3-fazowy 50,0 kW, -100 modułów o mocy minimalnej 600 Wp i mocy szczytowej instalacji 60,0 kWp, inwerter 3-fazowy 60,0 kW, -26 modułów o mocy minimalnej 600 Wp i mocy szczytowej instalacji 15,6 kWp, inwerter 3-fazowy 15,0 kW, b) 1 instalację kogeneracyjną wykorzystującą biogaz o mocy elektrycznej 83 kW. Szczegółowy zakres prac do wykonania przez Wykonawcę opisany jest w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ), w Programie Funkcjonalno – Użytkowym wraz z uzupełnieniem, które stanowią odpowiednio Załączniki nr 1 i nr 1A do SWZ i są integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: Część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 31120000 Generatoren, 45333000 Installation von Gasanlagen