See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej spółka z o.o. w Słupsku na rok 2026.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 266 ze zm.) dla potrzeb Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku. Szacowane (prognozowane) zużycie energii elektrycznej [MWh] w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. wynosi 2.199,400 MWh wraz z bilansowaniem handlowym.
Vorherige Bekanntmachung: 564173-2025
Interne Kennung: 18.T.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 266 ze zm.) dla potrzeb Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Słupsku. Szacowane (prognozowane) zużycie energii elektrycznej [MWh] w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. wynosi 2.199,400 MWh wraz z bilansowaniem handlowym. Określone przez Zamawiającego prognozowane zużycie energii ma charakter jedynie orientacyjny i nie stanowi ze strony Zamawiającego zobowiązania do zakupu energii w podanej ilości i nie jest jednocześnie graniczną ilością jej zakupu. Ewentualna zmiana szacowanego zużycia nie będzie skutkowała dodatkowymi kosztami dla Zamawiającego, poza rozliczeniem za faktycznie zużytą ilość energii wg ceny określonej w umowie. Niniejsze zamówienie nie obejmuje usług dystrybucji energii elektrycznej. Usługi dystrybucyjne są świadczone na podstawie odrębnych umów zawartych przez Zamawiającego z Operatorem Systemu Dystrybucyjnego (OSD), którym jest przedsiębiorstwo Energa - Operator S.A. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia objętego niniejszym postępowaniem określa załącznik nr 1 do SWZ, zawierający lokalizacje i opis punktów poboru energii elektrycznej oraz wzór umowy (załącznik nr 9 do SWZ) wraz z wykazem punktów poboru energii elektrycznej objętych umową i wzór pełnomocnictwa, stanowiące integralną część niniejszej SWZ.