2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Miasta i Gminy Sochocin”
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia: jest wykonanie usługi polegającej na odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z nieruchomości: - na których zamieszkują mieszkańcy, - nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne, w stosunku do nieruchomości na których prowadzona jest działalność: Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Sochocinie, Publicznego Zespół Szkół i Przedszkoli Samorządowych w Sochocinie, Szkoły Podstawowej w Kołozębiu, Szkoły Podstawowej w Smardzewie, Urzędu Miasta i Gminy Sochocin, - nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe z terenu Miasta i Gminy Sochocin w tym: a)odpadów komunalnych zmieszanych, oraz popiół, b) odpadów komunalnych zbieranych w sposób selektywny z podziałem na: opakowania z tworzyw sztucznych i puszki aluminiowe, odpady opakowaniowe wielomateriałowe, papier i tektura, szkło, bioodpady, w tym odpady zielone, odpadów wielkogabarytowych oraz zużytych opon, odpadów niebezpiecznych, przeterminowanych leków i chemikaliów, odpadów niekwalifikujących się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek, zużytych baterii i akumulatorów, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, odpadów budowlanych i rozbiórkowych, oraz odpadów tekstyliów i odzieży. 1.1. Wykonawca zobowiązany jest do odbioru odpadów komunalnych z nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy, nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne, w stosunku do nieruchomości na których prowadzona jest działalność: Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Sochocinie, Publicznego Zespół Szkół i Przedszkoli Samorządowych w Sochocinie, Szkoły Podstawowej w Kołozębiu, Szkoły Podstawowej w Smardzewie, Urzędu Miasta i Gminy Sochocin oraz nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe z terenu Miasta i Gminy Sochocin oraz : z mobilnego punktu selektywnej zbiórki z Punktu Zbiórki Selektywnie Zebranych Odpadów(PSZOK) mieszczącego się w Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Sochocinie Sp. z o.o. przy ul. Żeromskiego 21, 09-110 Sochocin 1.2. Rodzaje urządzeń do gromadzenia odpadów: a) pojemniki, b) worki które zostaną ustawione w miejscach gromadzenia odpadów wskazanych przez Zamawiającego, zapewnia Wykonawca. 1.3. Rodzaje pojemników do gromadzenia odpadów komunalnych zmieszanych: 120 l, 240l, pojemnik 1100l. 1.4. Rodzaje worków do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych: - worki z folii PE - HD o pojemności 120 l, nadruk jednostronny, kolor nadruku czarny: niebieskim – przeznaczonym do zbierania papieru i makulatury; żółtym – przeznaczonym do zbierania tworzyw sztucznych i metali oraz odpadów opakowaniowych wielomateriałowych; - worki z folii PE - HD o pojemności 60 l, nadruk jednostronny, kolor nadruku czarny: zielonym – przeznaczonym do zbierania szkła; - worki z folii PE - HD o pojemności do 80 l, nadruk jednostronny, kolor nadruku czarny: brązowym – przeznaczonym do zbierania bioodpadów, w tym odpadów zielonych. 1.5. Wykonawca ma obowiązek: wyposażyć PSZOK w: - 3 pojemniki nie mniejsze niż 1500l do zbiórki selektywnie zebranych odpadów: po jednym na papier, szkło, tworzywa sztuczne i opakowania wielomateriałowe, - jeden kontener ze stali o poj. 1100l na metal, - jeden pojemnik 1100l na urządzenia elektryczne i elektroniczne, - jeden kontener o poj. 6,5 m3 na odpady wielkogabarytowe, - jeden kontener o poj. 6,5 m3 na opony, - jeden kontener o poj. 6,5 m3 zakryty na tekstylia i odzież, - jeden kontener 6,5 m3 na odpady z remontów oraz materiałów ceramicznych, -jeden pojemnik nie mniejszy niż 240l (zamykany) na przeterminowane leki i chemikalia, - pojemnik dostosowany do odbioru odpadów niekwalifikujących się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek, - pojemnik nie mniejszy niż 240l (zamykany) na zużyte baterie i akumulatory, wyposażyć nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy, nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne, w stosunku do nieruchomości na których prowadzona jest działalność: Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Sochocinie, Publicznego Zespół Szkół i Przedszkoli Samorządowych w Sochocinie, Szkoły Podstawowej w Kołozębiu, Szkoły Podstawowej w Smardzewie, Urzędu Miasta i Gminy Sochocin oraz nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe w pojemniki do odpadów zmieszanych i worki do selektywnie zebranych odpadów przed pierwszym dniem obowiązywania umowy na odbiór odpadów zawartej z Zamawiającym. Na potwierdzenie dostarczenia pojemników Wykonawca przedłoży Zamawiającemu potwierdzenia od właścicieli nieruchomości opatrzone datą przekazania i podpisem właściciela, bądź jego przedstawiciela. W przypadku niemożności spełnienia tego warunku z przyczyn niezależnych od Wykonawcy wskaże on Zamawiającemu te przyczyny na piśmie i udokumentuje ich zaistnienie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001