2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Boniewo w latach 2026-2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Boniewo i lokalizacji wskazanych przez Zamawiającego oraz wyposażenie w worki oraz pojemniki zbierania pięciu frakcji odpadów komunalnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku nr 1 do SWZ i będąca jej integralna częścią.
Interne Kennung: ZPiPF.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający zastrzega prawo do realizacji prawa opcji gdy w terminie realizacji zamówienia podstawowego, złoży Wykonawcy drogą elektroniczną stosowne oświadczenie woli w zakresie skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega sobie prawo do realizacji prawa opcji wg. potrzeb Zamawiającego. O zamiarze skorzystania z opcji Zamawiający będzie informował Wykonawcę w formie elektronicznej na 14 dni przed wyczerpaniem wolumenu podstawowego ilości odpadów. Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego, w przypadku: a) niezłożenia przez Zamawiającego oświadczenia woli, dotyczącego prawa opcji; b) niepełnego wykorzystania zakresu ilościowego w ramach prawa opcji; c) rezygnacja oraz niepełne wykorzystanie zakresu ilościowego (opcja), spowodują odpowiednią zmianę ostatecznej wartości wynagrodzenia należnego Wykonawcy (zgodnie z wyceną Wykonawcy zawartą w Formularzu ofertowym – załączniku Nr 2 do SWZ). 2) Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy. Zamawiający przewiduje możliwość rozpoczęcia wykonania opcji pod warunkiem zabezpieczenia środków finansowych w budżecie Zamawiającego, wystarczających realizację opcji. 3) Postanowienia projektu umowy - załącznika Nr 9 do SWZ, dotyczące zamówienia podstawowego mają zastosowanie do zamówienia objętego prawem opcji, jeżeli nie zastrzeżono inaczej.