See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 41/PN/2025 dostawa elektrycznego samochodu ciężarowego z urządzeniem hakowym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu hakowego do przewozu towarów w kontenerach i/lub zabudowie hakowej, przeznaczonego do poruszania się głównie po drogach publicznych w ruchu miejskim na terenie województwa pomorskiego, sporadycznie pojazd może być użyty do transportu średniodystansowego
Vorherige Bekanntmachung: 569500-2025
Interne Kennung: 41/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa elektrycznego samochodu ciężarowego z urządzeniem hakowym
Interne Kennung: zakres zamówienia
Menge: 1 Stück