2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inzameling, transport en verwerking van diverse groenstromen
Beschreibung: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van de volgende diensten: • Aftransport en verwerking grof tuinafval (inclusief blad en gras) van milieustraten • Inzameling bladafval, transport en verwerking • Inzameling, transport en verwerking grof groen gemeenten Nuenen en Gemert-Bakel In het van de aanbestedingsdocumenten deel uitmakende Programma van eisen (Bijlage 03), is een gedetailleerde omschrijving van de dienstverlening opgenomen. In het Programma van eisen is ook opgenomen dat de dienstverlening kan fluctueren / wijzigen gedurende de uitvoering van de opdracht. Zie aanbestedingsdocumenten, onder meer hoofdstuk "1. Omvang en informatie".
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Inzameling, transport en verwerking van diverse groenstromen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal maximaal één jaar en tot slot een tweezijdige/wederzijdse verlengingsoptie van eenmaal maximaal één jaar.