730640-2025 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Świadczenie usług utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych należących do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łodzi w 2026 r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych należących do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łodzi w 2026 r.
Beschreibung[numeracja zgodna z SWZ] 4.1 Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych należących do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łodzi w 2026 r. 4.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 oraz we wzorze umowy Załącznik nr 7.
Interne KennungDOM-WZP-IV.271.125.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen[numeracja zgodna z umową] § 17 1. Zamawiający w okresie obowiązywania umowy, może skorzystać z prawa opcji i zlecić wykonanie usług w okresie po zakończeniu zamówienia podstawowego, jednak nie dłużej niż do 31.12.2026r. 2. Zamawiający powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji w formie oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji do dnia 30.06.2026r. 3. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, rozliczenie tej części usług nastąpi przy zastosowaniu cen jednostkowych brutto, podanych w formularzu cenowym z dnia ………………………….. 4. Do praw i obowiązków Wykonawcy oraz Zamawiającego, a także zasad rozliczania wynikających z prawa opcji, zastosowanie mają w całości postanowienia niniejszej umowy. 5. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona, jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z tego uprawnienia, skorzystać z niego w mniejszym zakresie, aniżeli określony powyżej, , a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku uzyskania dodatkowych środków finansowych na ten cel. 6. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksu do niniejszej umowy.