2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zabudowa nowych systemów beztlenowego mieszania osadu w istniejących wydzielonych komorach fermentacyjnych (obiekty nr 15.1 i 15.2) o pojemności czynnej 3 100 m3 każda zlokalizowanych na terenie OŚ Gigablok w Katowicach
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest „Zabudowa nowych systemów beztlenowego mieszania osadu w istniejących wydzielonych komorach fermentacyjnych (obiekty nr 15.1 i 15.2) o pojemności czynnej 3 100 m3 każda zlokalizowanych na terenie OŚ Gigablok w Katowicach”. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż dwóch kompletnych systemów mieszania osadu, które obsługiwać będą istniejące wydzielone komory fermentacyjne nr 15.1 i 15.2 o pojemności czynnej 3 100 m3 każda, zlokalizowane na terenie oczyszczalni Gigablok w Katowicach przy ul. Obrońców Westerplatte 130. Zabudowa systemów ma na celu zwiększenie intensywności procesu mieszania zawartości komór fermentacyjnych w celu zwiększenia produkcji biogazu. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: KISA/PN/03/I/2023/SYSTEM_MIESZANIA_OŚ GIGABLOK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1.W niniejszym postępowaniu komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się za pośrednictwem platformy e-Zamawiający (zwanej dalej „Platformą”) dostępnej pod adresem https://kisakatowice.ezamawiajacy.pl/ oraz poczty elektronicznej pod adresem zamowienia@kisa.katowice.pl We wszelkiej korespondencji związanej z niniejszym postępowaniem Zamawiający i Wykonawcy posługują się numerem ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej (TED) lub numerem referencyjnym postępowania. 2.Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między nimi, odbywa się za pośrednictwem Platformy. 3.Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy. 4. Zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia będą udostępniane na stronie internetowej: https://kisakatowice.ezamawiajacy.pl/ 5.Każdy Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen, Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42996900 Schlammbehandlungsanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45252200 Einrichtungen für Reinigungsanlagen, 42912350 Einrichtungen für Filtrieranlagen, 38820000 Fernsteuerungsgeräte, 51540000 Installation von Maschinen und Geräten für besondere Zwecke, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45223500 Stahlbetonkonstruktionen, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż dwóch kompletnych systemów mieszania osadu, które obsługiwać będą istniejące wydzielone komory fermentacyjne nr 15.1 i 15.2 o pojemności czynnej 3 100 m3 każda, zlokalizowane na terenie oczyszczalni Gigablok w Katowicach przy ul. Obrońców Westerplatte 130. Zabudowa systemów ma na celu zwiększenie intensywności procesu mieszania zawartości komór fermentacyjnych w celu zwiększenia produkcji biogazu.
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen