See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overslag, transport en verwerken Glas AVU, Circulus, ROVA en Twente Milieu
Beschreibung: Overslag, transport en verwerken Glas AVU, Circulus, ROVA en Twente Milieu In deze opdracht worden in totaal vier percelen (omvang) onderscheiden, die de volgende naamgeving dragen: • Perceel I: overslag, transport en verwerking glas AVU (27.826 ton); • Perceel II: transport en verwerking glas Circulus (11.638 ton); • Perceel III: transport en verwerking glas ROVA (14.864 ton); • Perceel IV: transport en verwerking glas Twente Milieu (10.059 ton).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel I
Beschreibung: Overslag, transport en verwerking glas AVU 27.826 ton glas
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging van de opdracht is mogelijk.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel II
Beschreibung: Transport en verwerking glas Circulus 11.638 ton glas
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel III
Beschreibung: Transport en verwerking glas ROVA 14.864 ton glas
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel IV
Beschreibung: Transport en verwerking glas Twente Milieu 10.059 ton glas
Interne Kennung: 4