730765-2025 - Wettbewerb
Polen – Mobile, modulare Containergebäude – 19 szt. modułowych kontenerów socjalnych ze strefą czystą i brudną (szatnia, umywalnia, kabiny prysznicowe) z przeznaczeniem dla osób uczestniczących w ćwiczeniach w komorze rozgorzeniowej i dymowej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel19 szt. modułowych kontenerów socjalnych ze strefą czystą i brudną (szatnia, umywalnia, kabiny prysznicowe) z przeznaczeniem dla osób uczestniczących w ćwiczeniach w komorze rozgorzeniowej i dymowej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 19 szt. modułowych kontenerów socjalnych ze strefą czystą i brudną (szatnia, umywalnia, kabiny prysznicowe) z przeznaczeniem dla osób uczestniczących w ćwiczeniach w komorze rozgorzeniowej i dymowej o parametrach technicznych i wyposażeniu zgodnym z treścią specyfikacji. Za fabrycznie nowy uznaje się sprzęt nie eksploatowany. Rok produkcji minimum 2025. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Powody niedokonania podziału zamówienia na części: Zamówienie dotyczy ujednoliconych kontenerów wraz z niezbędnym wyposażeniem. Ze względu na przyszłe zobowiązania gwarancyjne (możliwość utraty gwarancji) oraz charakter zamówienia zamawiający nie widzi możliwości podziału zamówienia na części (podział miałby charakter sztuczny i obniżyłby jakość realizowanego zamówienia). Niedokonanie podziału na części zdaniem zamawiającego nie narusza konkurencji, nie ogranicza możliwości ubiegania się o zamówienie mniejszym podmiotom, w szczególności małym i średnim przedsiębiorstwom. Szczegółowa charakterystyka przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 „Opis przedmiotu zamówienia” do niniejszej specyfikacji. Szczegółowe warunki realizacji określa załącznik nr 4 do SWZ „Projektowane postanowienia umowy”. Minimalny okres gwarancji wynosi 24 miesiące. Wykaz odbiorców i użytkowników końcowych stanowi załącznik do Projektowanych postanowień umowy.
Interne KennungWL.2371.7.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44211110 Kabinen
5. Los
LosLOT-0002
TitelDostawa 19 szt. modułowych kontenerów socjalnych ze strefą czystą i brudną (szatnia, umywalnia, kabiny prysznicowe) z przeznaczeniem dla osób uczestniczących w ćwiczeniach w komorze rozgorzeniowej i dymowej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 19 szt. modułowych kontenerów socjalnych ze strefą czystą i brudną (szatnia, umywalnia, kabiny prysznicowe) z przeznaczeniem dla osób uczestniczących w ćwiczeniach w komorze rozgorzeniowej i dymowej o parametrach technicznych i wyposażeniu zgodnym z treścią specyfikacji. Za fabrycznie nowy uznaje się sprzęt nie eksploatowany. Rok produkcji minimum 2025. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Powody niedokonania podziału zamówienia na części: Zamówienie dotyczy ujednoliconych kontenerów wraz z niezbędnym wyposażeniem. Ze względu na przyszłe zobowiązania gwarancyjne (możliwość utraty gwarancji) oraz charakter zamówienia zamawiający nie widzi możliwości podziału zamówienia na części (podział miałby charakter sztuczny i obniżyłby jakość realizowanego zamówienia). Niedokonanie podziału na części zdaniem zamawiającego nie narusza konkurencji, nie ogranicza możliwości ubiegania się o zamówienie mniejszym podmiotom, w szczególności małym i średnim przedsiębiorstwom. Szczegółowa charakterystyka przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 „Opis przedmiotu zamówienia” do niniejszej specyfikacji. Szczegółowe warunki realizacji określa załącznik nr 4 do SWZ „Projektowane postanowienia umowy”. Minimalny okres gwarancji wynosi 24 miesiące.
Menge19 Stück