See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Interwencyjne odśnieżanie dróg, placów i chodników stanowiących własność Gminy Wejherowo z podziałem na części, w latach 2025 – 2027 z opcją
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest interwencyjne odśnieżanie dróg, placów i chodników stanowiących własność Gminy Wejherowo, w podziale na 7 części. 2. Przedmiot zamówienia podstawowego polega na odśnieżaniu nawierzchni, zapewniając możliwość jej eksploatacji zgodnie z przeznaczeniem na całej szerokości i długości oraz usuwaniu śliskości nawierzchni na całej szerokości i długości
Vorherige Bekanntmachung: 481235-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Interwencyjne odśnieżanie dróg, placów i chodników - Sołectwo Gniewowo, Zbychowo, Łężyce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług w zakresie interwencyjnego odśnieżania dróg i chodników na terenie Gminy Wejherowo z podziałem na poniższe części, polegającego na: 1) odśnieżaniu nawierzchni zapewniając możliwość ich eksploatacji zgodnie z przeznaczeniem na całej szerokości i długości, 2) usuwaniu śliskości nawierzchni na całej ich długości i szerokości, 3) odśnieżaniu nawierzchni i usuwaniu śliskości zapewniając możliwość ich eksploatacji zgodnie z przeznaczeniem na całej szerokości i długości
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia przewiduje skorzystanie z prawa opcji (dalej jako „Opcja”), zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy PZP dla każdej z części zamówienia. 2. Opcja przewidziana przez Zamawiającego polega na zwiększeniu przedmiotu zamówienia, w zakresie odśnieżania nawierzchni, zapewniając możliwość jej eksploatacji zgodnie z przeznaczeniem na całej szerokości i długości oraz usuwaniu śliskości nawierzchni na całej szerokości i długości, o 50% wartości zadania podstawowego dla każdej z części. Opcja, rozliczana będzie w oparciu o ceny jednostkowe, określone przez Wykonawcę w ofercie dla zamówienia podstawowego. 3. Zamawiający uprawniony będzie do złożenia oświadczenia o skorzystaniu z Opcji lub jej części w trakcie trwania umowy na realizację przedmiotu zamówienia. Zamawiający może nie skorzystać z Opcji lub skorzystać z Opcji w niepełnym zakresie, a Wykonawcy z tego tytułu nie będzie przysługiwało żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego. Opcja zostanie uruchomiona w przypadku, gdy w okresie wykonania usługi w ramach zamówienia podstawowego, zostanie wykorzystana całkowita wartość brutto przewidziana za realizację zamówienia podstawowego. Zamawiający może złożyć oświadczenie o skorzystaniu z Opcji wielokrotnie, aż do wyczerpania maksymalnej wartości Opcji. 4. Termin wykonania Opcji jest równy terminowi wykonania przedmiotu zamówienia. 5. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji pod warunkiem zabezpieczenia środków finansowych w budżecie lub wieloletniej prognozie finansowej Zamawiającego, w wysokości odpowiadającej uruchamianemu zakresowi Opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Interwencyjne odśnieżanie dróg, placów i chodników - Sołectwo Kąpino, Bolszewo, Orle
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Interwencyjne odśnieżanie dróg, placów i chodników - Sołectwo Gowino, Sopieszyno, Ustarbowo
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Interwencyjne odśnieżanie dróg, placów i chodników - Sołectwo Kniewo, Warszkowo, Góra
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – Interwencyjne odśnieżanie dróg, placów i chodników - Sołectwo Nowy Dwór Wejherowski, Bieszkowice, Reszki
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – Interwencyjne odśnieżanie dróg, placów i chodników - Sołectwo Gościcino
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 – Zimowe utrzymanie parkingów przy siedzibie Urzędu Gminy Wejherowo
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług w zakresie zimowego utrzymania parkingów oraz dojść do budynku przy siedzibie UG Wejherowo, ul. Transportowa 1, Wejherowo, polegających na odśnieżaniu w/w nawierzchni i usuwaniu śliskości zapewniając możliwość ich eksploatacji zgodnie z przeznaczeniem. 2. W zakres prac objętych przedmiotem zamówienia wchodzi utrzymanie chodnika przed budynkiem wraz z dojściami do budynku oraz 2 parkingów za budynkiem o łącznej powierzchni ok. 1 800 m2