2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakonderhoud
Beschreibung: Tot de scope van de Opdracht behoren per perceel de volgende werkzaamheden: • Het uitvoeren van regulier schoonmaakonderhoud; • Het uitvoeren specialistisch vloeronderhoud; • Het uitvoeren van glasbewassing. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 2023/1130ML
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Locaties Apeldoorn en Uddel
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optiejaren: vier (4) keer één (1) jaar
Los: LOT-0002
Titel: Locatie Rijssen
Interne Kennung: 2