730975-2023 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Wywóz oraz zagospodarowanie ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych, skratek i zawartości piaskownika w 2024 roku z oczyszczalni ścieków zlokalizowanych na terenie Gminy Jabłonka
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wywóz oraz zagospodarowanie ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych, skratek i zawartości piaskownika w 2024 roku z oczyszczalni ścieków zlokalizowanych na terenie Gminy Jabłonka
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Wywóz oraz zagospodarowanie ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych, skratek i zawartości piaskownika w 2024 roku z oczyszczalni ścieków zlokalizowanych na terenie Gminy Jabłonka” 1) Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie (zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami) wskazanych w opisie zamówienia odpadów takich jak ustabilizowane osady ściekowe o kodzie 190805, skratki o kodzie 190801, zawartości piaskownika o kodzie 190802 z oczyszczalni ścieków położonych na terenie Gminy Jabłonka realizowane w systemie obsługi ciągłej według telefonicznych lub e- mailowych zgłoszeń wywozu dokonywanych przez Zamawiającego , z częstotliwością dostosowaną do ilości ich nagromadzenia zgodne z zachowaniem wymogów określonych obowiązującymi przepisami. 2) Zakres przedmiotu zamówienia. Zamawiający dokonał podziału całości zamówienia na 2 części biorąc pod uwagę rodzaj odpadów sposób ich gromadzenia transportu i załadunku. Części pierwsza zamówienia obejmuje zadanie „Wywóz oraz zagospodarowanie ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych w 2024 roku z oczyszczalni ścieków zlokalizowanych na terenie Gminy Jabłonka”. Kod odpadu 190805 - ustabilizowane osady ściekowe. Części druga zamówienia obejmuje zadanie „Wywóz oraz zagospodarowanie skratek i zawartość piaskownika w 2024 roku z oczyszczalni ścieków zlokalizowanych na terenie Gminy Jabłonka” Kod odpadu 190801- skratki. Kod odpadu 190802- zawartość piaskownika.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Części pierwsza zamówienia obejmuje zadanie Wywóz oraz zagospodarowanie ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych w 2024 roku z oczyszczalni ścieków zlokalizowanych na terenie Gminy Jabłonka
Beschreibung: Wyszczególnienie punktów odbioru odpadów z wymaganą wielkością pojemników, które wykonawca jest zobowiązany dostarczyć, oraz częstotliwością ich opróżnia: 3.1) Oczyszczalnia ścieków w Lipnicy Małej: a) ustabilizowany komunalny osad ściekowy (19 08 05) - kontener o pojemności 12m3 - wywóz osadów będzie realizowany w systemie obsługi ciągłej według zgłoszeń wywozu uzgodnionego z Zamawiającym, z częstotliwością dostosowaną do ilości ich nagromadzenia zgodne z zachowaniem wymogów określonych obowiązującymi przepisami; - załadunek osadu po stronie Wykonawcy b) skratki (19 08 01) i zawartość piaskownika 19 08 02 - trzy pojemniki 1100 litrów i 3 pojemniki 240 litrów - 3.2) Oczyszczalnia ścieków w Chyżnem: a) ustabilizowany komunalny osad ściekowy (19 08 05) - wywóz osadów będzie realizowany w systemie obsługi ciągłej według zgłoszeń wywozu uzgodnionego z Zamawiającym, z częstotliwością dostosowaną do ilości ich nagromadzenia zgodne z zachowaniem wymogów określonych obowiązującymi przepisami; - osad gromadzony w workach o pojemności 120 litrów, które zapewnia Zamawiający - załadunek osadu po stronie Wykonawcy b) skratki 19 08 01 i zawartość piaskownika 19 08 02 - siedem pojemników 240 litrów 3.3) Oczyszczalnia ścieków w Jabłonce: a) ustabilizowany komunalny osad ściekowy (19 08 05) - wywóz osadów będzie realizowany w systemie obsługi ciągłej według zgłoszeń wywozu uzgodnionego z Zamawiającym, z częstotliwością dostosowaną do ilości ich nagromadzenia zgodne z zachowaniem wymogów określonych obowiązującymi przepisami; - osad gromadzony w kontenerze o pojemności 12m3 - załadunek osadu po stronie Wykonawcy b) skratki 19 08 01 i zawartość piaskownika 19 08 02 - cztery pojemniki 1100 litrów oraz 15 pojemników 120 litrów 3.4) Oczyszczalnia ścieków w Podwilku: a) ustabilizowany komunalny osad ściekowy (19 08 05) - wywóz osadów będzie realizowany w systemie obsługi ciągłej według zgłoszeń wywozu uzgodnionego z Zamawiającym, z częstotliwością dostosowaną do ilości ich nagromadzenia zgodne z zachowaniem wymogów określonych obowiązującymi przepisami; - osad gromadzony w kontenerze o pojemności 10m3 - załadunek osadu po stronie Wykonawcy b) skratki 19 08 01 i zawartość piaskownika 19 08 02 - jeden pojemnik 1100 litrów oraz 6 pojemników 240 litrów 3.5) Oczyszczalnia ścieków w Zubrzycy Dolnej: a) ustabilizowany komunalny osad ściekowy (19 08 05) - wywóz osadów będzie realizowany w systemie obsługi ciągłej według zgłoszeń wywozu uzgodnionego z Zamawiającym, z częstotliwością dostosowaną do ilości ich nagromadzenia zgodne z zachowaniem wymogów określonych obowiązującymi przepisami; - osad gromadzony w kontenerze o pojemności 12m3 - załadunek osadu po stronie Wykonawcy b) skratki 19 08 01 i zawartość piaskownika 19 08 02 - trzy pojemniki 1100 litrów oraz 8 pojemników 240 litrów W razie konieczności Wykonawca na prośbę Zamawiającego zwiększy ilość pojemników i dostosuje ich typ i wielkość do możliwości załadunkowych samochodów odbierających odpady.
Interne Kennung: ZUK.271.1.2023.1
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Los: LOT-0002
Titel: Części druga zamówienia obejmuje zadanie „Wywóz oraz zagospodarowanie skratek i zawartość piaskownika w 2024 roku z oczyszczalni ścieków zlokalizowanych na terenie Gminy Jabłonka
Beschreibung: Wyszczególnienie punktów odbioru odpadów z wymaganą wielkością pojemników, które wykonawca jest zobowiązany dostarczyć, oraz częstotliwością ich opróżnia: 3.1) Oczyszczalnia ścieków w Lipnicy Małej: a) ustabilizowany komunalny osad ściekowy (19 08 05) - kontener o pojemności 12m3 - wywóz osadów będzie realizowany w systemie obsługi ciągłej według zgłoszeń wywozu uzgodnionego z Zamawiającym, z częstotliwością dostosowaną do ilości ich nagromadzenia zgodne z zachowaniem wymogów określonych obowiązującymi przepisami; - załadunek osadu po stronie Wykonawcy b) skratki (19 08 01) i zawartość piaskownika 19 08 02 - trzy pojemniki 1100 litrów i 3 pojemniki 240 litrów - 3.2) Oczyszczalnia ścieków w Chyżnem: a) ustabilizowany komunalny osad ściekowy (19 08 05) - wywóz osadów będzie realizowany w systemie obsługi ciągłej według zgłoszeń wywozu uzgodnionego z Zamawiającym, z częstotliwością dostosowaną do ilości ich nagromadzenia zgodne z zachowaniem wymogów określonych obowiązującymi przepisami; - osad gromadzony w workach o pojemności 120 litrów, które zapewnia Zamawiający - załadunek osadu po stronie Wykonawcy b) skratki 19 08 01 i zawartość piaskownika 19 08 02 - siedem pojemników 240 litrów 3.3) Oczyszczalnia ścieków w Jabłonce: a) ustabilizowany komunalny osad ściekowy (19 08 05) - wywóz osadów będzie realizowany w systemie obsługi ciągłej według zgłoszeń wywozu uzgodnionego z Zamawiającym, z częstotliwością dostosowaną do ilości ich nagromadzenia zgodne z zachowaniem wymogów określonych obowiązującymi przepisami; - osad gromadzony w kontenerze o pojemności 12m3 - załadunek osadu po stronie Wykonawcy b) skratki 19 08 01 i zawartość piaskownika 19 08 02 - cztery pojemniki 1100 litrów oraz 15 pojemników 120 litrów 3.4) Oczyszczalnia ścieków w Podwilku: a) ustabilizowany komunalny osad ściekowy (19 08 05) - wywóz osadów będzie realizowany w systemie obsługi ciągłej według zgłoszeń wywozu uzgodnionego z Zamawiającym, z częstotliwością dostosowaną do ilości ich nagromadzenia zgodne z zachowaniem wymogów określonych obowiązującymi przepisami; - osad gromadzony w kontenerze o pojemności 10m3 - załadunek osadu po stronie Wykonawcy b) skratki 19 08 01 i zawartość piaskownika 19 08 02 - jeden pojemnik 1100 litrów oraz 6 pojemników 240 litrów 3.5) Oczyszczalnia ścieków w Zubrzycy Dolnej: a) ustabilizowany komunalny osad ściekowy (19 08 05) - wywóz osadów będzie realizowany w systemie obsługi ciągłej według zgłoszeń wywozu uzgodnionego z Zamawiającym, z częstotliwością dostosowaną do ilości ich nagromadzenia zgodne z zachowaniem wymogów określonych obowiązującymi przepisami; - osad gromadzony w kontenerze o pojemności 12m3 - załadunek osadu po stronie Wykonawcy b) skratki 19 08 01 i zawartość piaskownika 19 08 02 - trzy pojemniki 1100 litrów oraz 8 pojemników 240 litrów W razie konieczności Wykonawca na prośbę Zamawiającego zwiększy ilość pojemników i dostosuje ich typ i wielkość do możliwości załadunkowych samochodów odbierających odpady
Interne Kennung: ZUK.271.1.2023.2