See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja usług promocji Gminy Miasta Sopotu przez TREFL SOPOT S.A.
Beschreibung: Realizacja usług promocji Gminy Miasta Sopotu przez TREFL SOPOT S.A. podczas gry drużyny koszykarskiej TREFL SOPOT w Polskiej Lidze Koszykówki oraz innych rozgrywkach w 2026 roku.
Vorherige Bekanntmachung: 25225-2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92621000 Förderung von Sportveranstaltungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP.271.4.2026.PG