2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky aktivního uhlí pro čistírnu lagunových vod
Beschreibung: Předmětem souhrnného oznámení dle § 142 odst. 2 zákona je uzavření smlouvy v dynamickém nákupním systému. Jedná se o dodávku 10 t práškového aktivního uhlí pro čistírnu lagunových vod (v areálu "Laguny OSTRAMO"). Součástí dodávky je doprava aktivního uhlí do místa plnění a jeho přemístění z cisterny do sila, které se nachází v areálu "Laguny OSTRAMO"
Vorherige Bekanntmachung: 7918-2023
Interne Kennung: 9
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Veřejná zakázka je zadávána v souladu s ustanovením § 141 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“) v rámci zavedeného dynamického nákupního systému na dodávky aktivního uhlí pro čistírnu lagunových vod (dále jen „DNS“). Výzva k podání nabídky na plnění veřejné zakázky DNS na dodávky aktivního uhlí pro čistírnu lagunových vod – zakázka č. 9 včetně všech příloh (dále také „zadávací dokumentace“) je k dispozici na profilu zadavatele na adrese https://tenderarena.cz/dodavatel/seznam-profilu-zadavatelu/detail/Z0004730.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24954000 Aktivkohle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DNS na dodávky aktivního uhlí pro čistírnu lagunových vod - zakázka č. 9
Beschreibung: Dodávka 10 t aktivního uhlí - zakázka č. 9 zadávaná v rámci dynamického nákupního systému
Interne Kennung: zakázka č. 9