See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy wyrobów medycznych dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów medycznych dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach. 2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 108 odrębnych zadań. 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa (SAC) – załączniki nr 2.1-2.108 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ 4. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych - opis równoważności zawarty został w rozdziale IV SWZ. 5. Zamawiający wymaga od Wykonawcy wniesienia wadium w zakresie następujących zadań: Zadanie nr: 15 - Dzierżawa 22 Zadanie nr: 16 - Dzierżawa 272 Zadanie nr: 17 - Dzierżawa 296 Zadanie nr: 22 - Igły do portu Zadanie nr: 24 - Neuromonitaring 409 Zadanie nr: 25 - Oklejenia 196 Zadanie nr: 42 - Rękawice 45 Zadanie nr: 50 - Różne 14 Zadanie nr: 53 - Różne 15 Zadanie nr: 58 - Różne 166 Zadanie nr: 63 - Różne 22 Zadanie nr: 68 - Różne 296 Zadanie nr: 88 - Różne 44 Zadanie nr: 98 - Strzykawki z NaC Zadanie nr: 106 - Zestawy do aferezy Zadanie nr: 107 - Zestawy i serwety W zakresie pozostałych zadań Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 6. Zamawiający nie wymaga wniesienia przez Wykonawcę zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 7. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej oraz zamówień uzupełniających. 8. Klauzulę informacyjna wynikającą z treści art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Zamawiający zamieścił w SWZ. 9. Informacje na temat wspólnego ubiegania się Wykonawców o udzielenie zamówienia zawarte zostały w rozdziale IX SWZ. 10. Zamawiający przewiduje możliwość zmian postanowień zawartej umowy (tzw. zmiany kontraktowe w oparciu o art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp) w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, zgodnie z warunkami zawartymi w załączniku 4.1-4.5 do SWZ. Zmiana każdej umowy może także nastąpić w przypadkach, o których mowa w art. 455 ust. 1 pkt 2-4 oraz ust. 2 ustawy Pzp. 11. Termin związania ofertą wynosi: 120 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Dzień ten jest pierwszym dniem terminu związania ofertą. Powyższe oznacza, iż termin związania ofertą upływa w dniu 24.02.2026 r. 12. Szczegółowe informacje dotyczące niniejszego postępowania zawarte są w SWZ. 13. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Vorherige Bekanntmachung: 692207-2025
Interne Kennung: DZ/DZ-381-1-54/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0075
Titel: Zadanie nr:73- Różne 337
Beschreibung: Zadanie 73- Różne 337 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.73 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 73
Los: LOT-0076
Titel: Zadanie nr:74- Różne 339
Beschreibung: Zadanie 74- Różne 339 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.74 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 74
Los: LOT-0077
Titel: Zadanie nr:75- Różne 343
Beschreibung: Zadanie 75- Różne 343 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.75 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 75
Los: LOT-0078
Titel: Zadanie nr:76- Różne 345
Beschreibung: Zadanie 76- Różne 345 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.76 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 76
Los: LOT-0079
Titel: Zadanie nr:77- Różne 355
Beschreibung: Zadanie 77- Różne 355 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.77 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 77
Los: LOT-0080
Titel: Zadanie nr:78- Różne 366
Beschreibung: Zadanie 78- Różne 366 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.78 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 78
Los: LOT-0081
Titel: Zadanie nr:79- Różne 370
Beschreibung: Zadanie 79- Różne 370 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.79 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 79
Los: LOT-0082
Titel: Zadanie nr:80 Różne 371
Beschreibung: Zadanie 8- Różne 371 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.80 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 80
Los: LOT-0083
Titel: Zadanie nr:81- Różne 372
Beschreibung: Zadanie 81- Różne 372 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.81 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 81
Los: LOT-0084
Titel: Zadanie nr:82- Różne 377
Beschreibung: Zadanie 82- Różne 377 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.82 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 82
Los: LOT-0085
Titel: Zadanie nr:83- Różne 39
Beschreibung: Zadanie 83- Różne 39 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.83 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 83
Los: LOT-0086
Titel: Zadanie nr:84- Różne 401
Beschreibung: Zadanie 84- Różne 401 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.84 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 84
Los: LOT-0087
Titel: Zadanie nr:85- Różne 403
Beschreibung: Zadanie 85- Różne 403 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.85 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 85
Los: LOT-0088
Titel: Zadanie nr:86- Różne 406
Beschreibung: Zadanie 86- Różne 406 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.86 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 86
Los: LOT-0089
Titel: Zadanie nr:87- Różne 415
Beschreibung: Zadanie 87- Różne 415 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.87 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 87
Los: LOT-0090
Titel: Zadanie nr:88- Różne 44
Beschreibung: Zadanie 88- Różne 44 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.88 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 88