731086-2023 - Ergebnis
Belgien – Fahrräder – Raamovereenkomst voor het individueel leasen van fietsen ten behoeve van het personeel van Stad en OCMW Maaseik
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het individueel leasen van fietsen ten behoeve van het personeel van Stad en OCMW Maaseik
Beschreibung: VOORWERP VAN DEZE LEVERINGEN Raamovereenkomst voor het individueel leasen van fietsen ten behoeve van het personeel van Stad en OCMW Maaseik. TOELICHTING Deze overeenkomst beoogt het aanstellen van een leasemaatschappij die fietslease aanbiedt aan de medewerkers van Stad en OCMW Maaseik die voldoen aan de toekenningsvoorwaarden van de fietspolicy. Stad Maaseik is de leasenemer in de overeenkomst. De individuele fietser sluit rechtstreeks een gebruiksovereenkomst af met de leasegever. Stad Maaseik is op zoek naar een partner om hun personeel de mogelijkheid te bieden om een fiets te leasen. Deze firma weet een flexibel pakket aan te bieden, ontzorgt werknemers en werkgever, en weet de status van Stad Maaseik als fietsstad naar een hoger niveau te brengen. De opdracht omvat het sluiten van een overeenkomst voor het individueel leasen van fietsen ten behoeve van het personeel van Stad en OCMW Maaseik. Huidige aantal medewerkers die tewerkgesteld worden bij Stad en OCMW Maaseik: 450. Deze overeenkomst beoogt het aanstellen van een leasemaatschappij die operationele fietslease aanbiedt aan het personeel van Stad en OCMW Maaseik volgens de principes van loonruil. De opdrachtgever beoogt hierbij een voor haar kostenneutrale operatie uit te voeren, met een minimale administratieve last voor zowel haar eigen werking als voor de werknemer die gebruik wenst te maken van het systeem van fietslease. Het moet bovendien mogelijk zijn om op het einde van de leaseperiode de fiets individueel over te nemen tegen een overeengekomen restwaarde. In het aanbod zijn onder meer inbegrepen: pechverhelping, jaarlijks onderhoud en een omniumverzekering tegen schade in geval van ongeval, vandalisme en diefstal. In deze raamovereenkomst ligt de focus op een breed aanbod waaruit medewerkers kunnen kiezen en een groot netwerk van fietshandelaars. De aflossing van de maandelijkse leasekost zal worden gerealiseerd volgens het principe van flexibele verloning, via de eindejaarspremie. RAAMOVEREENKOMST De opdracht betreft aldus een raamovereenkomst met één deelnemer en zal gegund worden overeenkomstig de hiernavolgende contractuele voorwaarden, geldend als bijzonder bestek. In het kader van deze raamovereenkomsten wordt elke leaseovereenkomst als een afzonderlijke deelopdracht beschouwd, onafhankelijk van de uitvoering van de overige leaseovereenkomsten. Het sluiten van een overeenkomst op basis van onderhavig bestek geeft de opdrachtnemer geen exclusiviteitsrecht. Er kunnen gedurende de looptijd van de overeenkomst prestaties, identiek of analoog aan deze beschreven in onderhavig bestek, uitgevoerd worden door andere opdrachtnemers. De opdrachtnemer kan uit dien hoofde geen aanspraak maken op enigerlei (schade)vergoeding. MAXIMALE WAARDE VAN DE OPDRACHT Deze raamovereenkomst heeft een maximale waarde, over de volledige looptijd van de opdracht, van 690.000 euro incl. btw. De aanbestedende overheid wijst de inschrijvers erop dat bij de bepaling van de vermelde maximale waarde niet is uitgegaan van de vermoedelijke hoeveelheden die in de inventaris zijn opgenomen en deze maximale waarde bijgevolg geen indicatie vormt voor het offertebedrag waarmee kan worden ingeschreven. Het betreft daarentegen de maximale waarde van de raamovereenkomst, vastgesteld op basis van de maximaal te bestellen hoeveelheden over alle opdrachten die binnen de raamovereenkomst kunnen worden geplaatst heen. Er worden geen minimale afnames gegarandeerd. Om de omvang van de opdracht te kunnen controleren, zullen de uitgaven binnen de raamovereenkomst worden gemonitord en zullen indien nodig maatregelen worden genomen om te voorkomen dat de maximale waarde van de opdracht zou worden overschreden. De opdracht zal gebeuren op afroep. In het kader van deze opdracht wordt elke bestelling als een afzonderlijke opdracht beschouwd, onafhankelijk van de uitvoering van de overige bestellingen. LOOPTIJD De totale looptijd van deze raamovereenkoms...
Interne Kennung: PPP049-3915/3/2023/048
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34430000 Fahrräder
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het individueel leasen van fietsen ten behoeve van het personeel van Stad en OCMW Maaseik
Interne Kennung: 2023/048
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (Mogelijkheid om ook (elektrische) vouwfietsen aan te bieden, geen verplichting)